02.07.2019

Як швидко і вигідно продати машину?

Продаж машини – це вигідний і практичний спосіб швидко поповнити сімейний бюджет. Але дороге рухоме і нерухоме майно часом продається місяцями, а то й роками. Як же продати автомобіль швидко, якщо гроші потрібні терміново, читайте далі.

Існує кілька способів продати авто: на онлайн-майданчиках, через оголошення або на авторинку.

  • Інтернет. Існує безліч онлайн-майданчиків для продажу машин. Достатньо лише розмістити докладний опис і красиві фото авто, і з часом покупці обов’язково зацікавляться пропозицією. Щоб покупці знайшлися швидше, потрібно розмістити оголошення як на форумах продажу, так і на сайтах оголошень. Втім, якщо власник авто задався питанням, як швидше і вигідніше продати машину, то потрібно підготуватися до того, що «вигідніше» продати її в інтернеті може і вийде, а ось «швидше» – не факт. Особливо в тому випадку, якщо авто несправне або є проблеми з документами.
  • Газети оголошень. Спеціальні газети оголошень все ще користуються популярністю. Хоча в контексті бажання продати «швидше і вигідніше» знову ж виникають сумніви.
  • Ринок автомобілів. Море покупців і море автомобілів – це чудовий майданчик для швидкого продажу. Втім, на авторинку не завжди можна продати автомобіль вигідно, адже місцеві завсідники-скупники старанно «збивають ціни».
    Трейд-ін. Автомобіль можна продати його ж виробникові. При цьому у компанії відразу ж доведеться придбати нову машину.
  • Компанія Автовикуп. Якщо автовласника цікавить питання, як вигідніше продати машину і швидко позбутися від пов’язаних з нею проблем, варто звернутися в компанію Автовикуп. Представники такої фірми заплатять за авто не менше 80% ринкової вартості, але при цьому гроші продавець отримає відразу ж – в день продажу. До того ж, такий фірмі можна запропонувати авто не на ходу, аварійне, нерозмитнене або кредитне.

Поради по швидкому продажу машини

Поради по швидкій продажі машини

Продаючи автомобіль, слід дотримуватися певних правил, які допоможуть укласти угоду в найкоротші терміни.

  • Не варто продавати авто в розстрочку приватній особі. У цьому випадку права продавця нічим не захищені (їх захищає хіба що розписка, написана покупцем). А приватні покупці нерідко зникають, залишаючи таку розписку продавцю.
  • Перекупники знижують ціну на 20-30%, а компанії Автовикупу займаються оформленням документів і виплачують всю суму відразу протягом двох неробочих годин на запит в зручній продавцеві валюті.
  • Якщо власник зробить ремонт авто і приведе його в порядок, це трохи підвищить вартість при продажі.
  • Якщо водія цікавить питання, коли і як продати машину швидко і вигідно, то відповідь однозначна – найкращий час весна, адже влітку ринок «стоїть», а взимку і восени ціни істотно знижуються.

Компанія «Автовикуп» – це надійний і перевірений партнер, який гарантує прозорість і чесність угоди.

Articles
About vikupimavto_user