Три простих кроки для продажу вашого авто:
Зв’яжіться з нами

Оформіть заявку на сайті, напишіть листа на E-mail або зателефонуйте за вказаними номерами телефонів.

Виїзд фахівця

Оцінка автомобіля по Києву та Київській області за 15 хвилин за місцем знаходження авто.

Живі гроші

Отримайте на руки 90% ринкової вартості автомобіля протягом кількох годин.

ПЕРЕВАГИ ДЛЯ ВАС

НАШІ ПОСЛУГИ

ТЕРМІНОВИЙ ВИКУП АВТО

 • Купимо ваше авто в день звернення
 • Гроші протягом 2 годин
 • Економія вашого часу
 • Вигідна пропозиція ціни

ВИКУП КРЕДИТНЫХ АВТО

 • Виплатимо ваш кредит
 • Викупимо авто
 • Ви зекономите час
 • отримаєте різницю в ціні готівкою

ВИКУП БИТИХ, АВАРІЙНИХ АВТО, ПІСЛЯ ДТП

 • Позбавитесь від битого авто
 • Зекономите свій час
 • Забезпечите безпеку свого життя
 • Вигідна пропозиція ціни

ВИКУП АВТО В ЮРИДИЧНИХ ЛІЦ

 • Вигідна ціна
 • Готівковий та безготівковий розрахунок
 • Можливий викуп декількох автомобілей
 • Економія Вашого часу

ВИКУП АВТО З НЕСПРАВНОСТЯМИ

 • Зекономте свій час
 • Оцінка авто без СТО
 • Вигідна пропозиція ціни
 • Швидкий розрахунок

ВИКУП АВТО НА ІНОЗЕМНИХ НОМЕРАХ

 • Викуп вашого авто в день звернення
 • Викуп авто в будь-якому стані
 • Швидкий розрахунок
 • Вигідна пропозиція ціни

Переваги співпраці з нами

Просто

Не потрібна діагностика СТО, мы самі робимо оцінку авто всього за 15 хвилин

Швидко

Не витрачайте час на зняття з обліку в МРЕВ – ми зробимо це за Вас.

Універсальність

Викупаємо автомобілі поза залежністю від стану,  року випуску та реєстрації

Терміново

З нами терміновий викуп авто, дійсно ТЕРМІНОВИЙ

Максимально дорого

Ми купуємо авто за ціною максимально наближеною до ринкової

Конфіденційність

Конфіденційність угоди, відсутність ризиків

Оплата

Оплата в будь-якій зручній для вас валюті (долар, євро, гривня)

Зручно

Працюємо з раннього ранку до пізнього вечора без вихідних

Виїзд

Під’їдемо в будь-яке зручне для вас місце по Києву та Київській області

ШВИДКА ОЦІНКА ВАРТОСТІ АВТО

Заповніть форму розрахунку Вашого авто або зворотній дзвінок та дізнайтеся за скільки вы зможете продати своє авто.

Наші досягнення

17років працюємо
7118заявок на викуп
1538купленних авто

Викуп авто в Києві та Київській області

Автовикуп – поняття і особливості

Абсолютно кожен власник транспортного засобу хоч раз в житті ставив питання продажу свого авто. Причин для цього може бути дуже багато, наприклад бажання поміняти модель на новішу, відсутність можливості платити відсотки по кредиту, що сталося ДТП, яке знижує шанси на пошук покупця, виникнення потреби в певній кількості фінансів. Яка б не була причина продажу, авто викуп допоможе вирішити всі зазначені проблеми.

Викуп авто – це зручний сервіс, який дозволяє в максимально швидкі терміни продати свій автомобіль. Така послуга є досить молодою. Але за своє буде не довге існування, вона встигла заслужити популярність серед водіїв. Терміновий викуп авто дозволяє вам в стислі терміни реалізувати свою машину за найоптимальнішою ціною для вас. У деяких випадках цей процес не перевищить і 2-х годин (з огляду на проведення оцінки автотранспорту і підписання всіх необхідних документів).

Автовикуп в Києві дозволяє вам заощадити значну кількість часу, який ви витратите на пошук потенційних покупців своєї машини. Особливо це актуально при постійних поїздках на авторинки. Така процедура може тривати дуже довго, при цьому покупець може ще й необгрунтовано просити зниження вартості авто. Послуга викуп авто в Києві потрібна для тих, хто не любить витрати часу у вигляді угоди купівлі-продажу транспортного засобу. Пошук покупця з тривалого процесу перетвориться в швидку реальну угоду. Автовикуп – це чудовий варіант для тих, хто хоче оновити старий автомобіль або ж уже придбав новий, а старий потрібно реалізувати досить оперативно.

Викуп автомобілів в різних станах

Наша компанія пропонує таку послугу, як викуп автомобілів. Ми приймаємо транспорт в абсолютно будь-якому стані, незалежно від моделі, марки, року випуску, наприклад, викуп авто після ДТП в Києві. Буває таке, на жаль, коли трапляються неприємні події на дорозі. Постає проблема продажу машини, що побувала в аварії, з огляду на те, що її зовнішній вигляд не презентабельний, а іноді вона і зовсім не підлягає ремонту. У таких випадках врятує викуп битих авто. Навіть якщо у вас повністю аварійний автомобіль (згорілий) або просто несправний, ви зможете його реалізувати. Купівля битих авто здійснюється нами на вигідних умовах для клієнта з урахуванням його переваг щодо суми продажу. Викуп авто з несправностями – це ваш реальний шанс отримати за машину гарну грошову суму.

Перед продажем свого транспорту самостійно, власнику необхідно буде прийняти ряд заходів з проведення автомобіля в презентабельний зовнішній вигляд – мийка, полірування, хімчистка, заміна непрацюючих деталей, фарбування. Всі ці процедури можна уникнути, просто скориставшись послугою викуп старих авто.

Одним з видів нашої діяльності є викуп кредитних авто. Буває таке, що ви берете в кредит автотранспорт, розраховуючи на певний грошовий запас, проте, в силу життєвих обставин виплата кредиту стає неможливою. Саме в таких ситуаціях ви зможете безпроблемно продати автомобіль, який знаходиться в кредиті.

Все більш актуальним стає придбання машин з іноземними номерами. Згодом, у автомобіліста можуть виникнути проблеми юридичного характеру з даними транспортом. Саме в цій ситуації рекомендуємо вам звернутися до нас за послугою викуп авто на іноземних номерах. Крім зазначених послуг, ми здійснюємо викуп авто у юридичних осіб.

Якщо у вас виникла необхідність в максимально короткі терміни реалізувати автомобіль, ми пропонуємо зручну послугу – терміновий викуп авто. Процедура займе близько години вашого дорогоцінного часу і ви зможете моментально отримати грошову суму.

Переваги Автовикуп

Власники автомобілів іноді задаються питанням щодо того, чи варто користуватися такою послугою, як автовикуп. Ми однозначно можемо відповісти, що варто.

Викуп автомобіля має такі переваги:

 • Максимальна економія вашого часу. Вам не доведеться його витрачати на нескінченні пошуки покупця, розміщення оголошень в газетах або інтернеті, оцінку автотранспорту. Наші фахівці швидко проводять оціночну експертизу і озвучують вам реальну ринкову вартість машини.
 • Економія фінансових коштів. Діагностика і оцінка автотранспорту проводиться нашими фахівцями безкоштовно.
 • Універсальність. Скупка авто навіть в самому аварійному стані (наприклад, після сильного ДТП). Це дозволяє вам не переживати за можливий дорогий і, як правило, безрезультатний ремонт.
 • Надійність угоди і її повну відповідність чинним нормативно-правовим актам. Під час продажу транспорту, він відмінно захищений від різних неприємних моментів, наприклад таких, як викрадення. Всі грошові кошти в повному обсязі надходять на рахунок клієнта.

Отримання хорошою вигоди. Оскільки оцінку проводять професіонали, у вас є можливість отримати до 80% ринкової ціни свого автотранспорту.

Вигідне співробітництво з нами

Наша компанія пропонує Вам співпрацю на найвигідніших умовах. Скупка авто в Києві здійснюється нами швидко, професійно, відповідально. Ми забезпечуємо комфортом кожного нашого клієнта. Якщо мова йде про оцінку транспортного засобу, то дана процедура не займе більше години. Ми гарантуємо вам формування порядного співпраці і встановлення ціни покупки, яка буде для вас максимально оптимальною.