03.06.2019

Як продати машину в Україні?

Існує багато способів продати свій автомобіль – як безпосередньо, так за допомогою оголошень в медіа та соцмережах. Втім, не всі методи продажу є ефективними. Скориставшись деякими з них, автовласник або витратить багато часу, або не отримає за автомобіль вигідну суму. У цій статті розглянемо різні способи продажу автомобіля, а також розберемося, як продати швидко машину в Україні.

Як швидко продати машину в Україні

1. Інтернет. Запропонувати автомобіль покупцям онлайн – це самий необтяжливий і швидкий спосіб продажу. В цьому випадку не доведеться витрачати багато часу на пошук покупців – вони знайдуться самі. Потрібно тільки сфотографувати об’єкт з правильного ракурсу, а також красиво і правдиво його описати, а далі розмістити своє оголошення на декількох різних онлайн-майданчиках і спеціалізованих форумах. Втім, продаж «проблемної» машини в мережі може затягнутися, якщо є юридичні проблеми з документацією на авто, технічні несправності або ж машина побувала в аварії.

2. Оголошення на машині. Поставивши собі запитання, як продати машину на Україні, деякі водії згадують про оголошення, які одного разу бачили на задньому склі проїжджаючих повз авто, і вирішують повісити аналогічну табличку на скло власної машини. Такий спосіб продажу вважається досить ефективним, але він також має недоліки. По-перше, таке оголошення попадеться на очі всім учасникам дорожнього руху, а не вузькій зацікавленій аудиторії (як у випадку з інтернет-оголошенням), що автоматично знижує його ефективність. По-друге, в більшості випадків потенційні покупці не встигають запам’ятати, записати або сфотографувати номер телефону, вказаний в оголошенні, приклеєному до скла машини, що рухається.

Як продати машину в Україні

3. Оголошення в газеті. Аудиторія друкованих видань сьогодні істотно звузилася, але місцеві газети оголошень все ще користуються величезною популярністю. Тому саме в такому ЗМІ можна розмістити інформацію про продаж свого авто. Однак потрібно приготуватися до того, що в цьому випадку продаж може бути як швидким, так і досить тривалим.

4. Авторинок. Продаж на авторинку має як плюси, так і мінуси. З одного боку, деякі водії досить швидко знаходять покупців, з іншого – саме в таких місцях збираються перекупники, які прагнуть збити ціну продаваної машини до мінімуму. До того ж, за стоянку на авторинку потрібно платити, а працює він тільки у вихідні.

5. Якщо автовласник задався питанням, як швидко продати машину в Україні, то може скористатися таким методом продажу, як звернення в компанію Автовикуп. Такі фірми пропонують ціну не менше 80% від ринкової. При цьому вони беруть на себе оформлення документів, а гроші продавцю надають в день продажу. До того ж, саме такі компанії купують авто з будь-якими  ушкодженнями і навіть з «проблемними» документами: биті, кредитні, нерозмитнені, несправні, від юридичних осіб. Організація Автовикуп завжди оплачує авто тією валютою, яку вибере клієнт.

Якщо вам потрібно швидко продати машину в Україні, скористайтеся послугами компанії «Автовикуп». Ми гарантуємо чесність і прозорість угоди, а також оцінку машини без СТО.

Articles
About vikupimavto_user