03.06.2019

Як продати биту машину?

Машина після аварії – це справжній головний біль для автолюбителів, адже навіть повністю відремонтоване після ДТП авто завжди викликає у покупців масу підозр про приховані пошкодження. Кому продати биту машину, читайте далі.

Продати автомобіль після аварії можна без ремонту або ж після його здійснення. Якщо власник вирішив відновити автомобіль, його також можна продати цілком або на запчастини.

 1. Продаж на запчастини вигідно фінансово, але дуже затратна по часу – машину доведеться самостійно розбирати на деталі, при цьому потрібно буде подати в інтернеті окреме оголошення. Завдяки такому розпродажі вдасться отримати чималу суму грошей, але часу на сам процес піде так багато, що після продажу останньої деталі лише в своєму розпорядженні величезною кількістю вільного часу любителі покопатися в авто скажуть, що овчинка коштувала вичинки. Якщо биту машину потрібно продати терміново, то цей спосіб краще не
  вибирати.
 2. Якщо ви хочете продати биту машину терміново і не дуже дешево, можна скористатися наступним способом: віддати авто в майстерню на запчастини. В цьому випадку грошей власник авто отримає набагато менше, зате йому не доведеться витрачати час на продаж кожної з деталей.
 3. Продаж відремонтованого автомобіля. Якщо ціна запчастин і ремонтних робіт перевищує ринкову ціну автомобіля, то відновлювати залізного коня перед продажем не варто. А ось якщо при продажі вдасться виручити хоч якісь гроші, то ремонт все ж варто здійснити. В цьому випадку продати биту машину можна різними способами – в інтернеті, на авторинку або за допомогою компанії Автовикуп. При продажі варто чесно перерахувати пошкодження авто і пояснити, як саме воно було відремонтовано.

Як вигідно продати битий автомобіль

Багато автомобілістів вважають за краще приховувати факт участі своєї машини в дорожньо-транспортній події. Але робити цього не варто, адже існують сотні способів відрізнити битий автомобіль: якщо покупці виявлять хоча б одну деталь, що свідчить про зроблене ремонті, то відразу ж відмовляться від угоди.

Замислюючись про те, як терміново продати биту машину, варто звернути увагу на такий спосіб продажу, як автовикуп. Компанії Автовикуп виступають в ролі юридичної особи, тому співпраця з ними вигідна по ряду причин:

 • Такі компанії купують автомобілі в будь-якому стані. Навіть якщо машина вже не піддається ремонту, її все одно можна продати офіційному автоскупщику.
 • Якщо машина не тільки бита, але ще і кредитна, належить юридичній особі або не розмитнено, то компанія Автовикуп все одно її придбає.
 • Оцінювачі виїдуть у вказане продавцем місце протягом 15 хвилин, а гроші власник отримає через кілька годин після подачі заявки на продаж.
 • Оплату за автомобіль можна отримати у вигідній для покупця валюті – гривнях, євро або доларах.
  Машину можна продати конфіденційно.

Хочете вигідно продати биту машину? Звертайтеся в компанію «Автовикуп», ми впораємося з будь-яким завданням в найкоротші терміни.

Articles
About vikupimavto_user