07.04.2020

Як продати бите авто?

Багато власників битих автомобілів не хочуть витрачати сили і час на їх ремонт. Вони прагнуть швидше продати стару машину. Перш ніж шукати покупців і витрачати свій час на зустрічі, слід вивчити правила швидких угод.

Оцінка. Дізнайтеся ціну автомобіля з урахуванням марки і року випуску на ринку, а потім додайте до цієї суми вартість ремонту. Якщо це не збільшило суму в рази, варто привести авто в порядок. В іншому випадку можна спробувати продати транспорт «як є» або звернутися в одну з компаній Автовикуп. Скупка битих авто – один із напрямів їх діяльності. Якщо ви вирішили продати транспортний засіб в приватні руки, додайте до його вартості 2-5%. Цю суму, швидше за все, доведеться поступитися покупцеві.

Спецсалон старих моделей або автосалон. Якщо ваше рухоме майно пошкоджено несильно, спробуйте знайти покупців через спеціальний салон старих авто. Якщо ж воно розбито вщент, найкращим варіантом стане продаж на запчастини. Є компанії, які роблять такий викуп битих авто. Скупка на запчастини не принесе вам надприбутки, але якісь гроші виручити за транспортний засіб все ж вийде.

Хороші фото. Продавцю часто доводиться стикатися з невдоволенням покупців, які «думали, що авто не в такому жалюгідному стані». Люди мають право на такий висновок, тому краще заощадити свій час і відразу створити правильне уявлення про технічний стан товару. Сфотографуйте транспортний засіб з усіх боків. Якщо якихось пошкоджень не видно на фотографії, обов’язково вкажіть це в оголошенні. Це скоротить список бажаючих, зате ви будете вести переговори тільки з дійсно зацікавленими людьми.

Як продати бите авто

Створіть хороше враження. Виберіть красиву локацію для створення фото, відполіруйте і помийте машину, наведіть порядок в салоні. Перше враження має значення: якщо вже людей зустрічають по «одягу», то що вже говорити про транспортний засіб.

Не виправдуйтеся. Не варто виправдовуватися перед покупцем за стан автомобіля. Досвідчені автолюбителі зможуть відновити його або продадуть на запчастини. Деякі люди займаються скупкою та викупом битих авто професійно: вони знайдуть застосування будь-якого товару. Але ціна авто також повинна бути адекватна його технічного стану.

Компанія «Автовикуп» вирішить усі проблеми

Якщо ви хочете отримати гроші терміново і не можете витрачати час на ремонт, переговори з покупцями і розсилку оголошень, зверніться в професійну компанію Автовикуп. Ось лише кілька переваг такого співробітництва.

  • Мінімум документів. Вам знадобиться тільки паспорт і технічний паспорт.
  • У будь-якому стані. Фірма купить транспортний засіб в будь-якому стані незалежно від його марки і року випуску.
  • Кредитне авто. Компанія виплатить автовласникові різницю між кредитом і вартістю автомобіля, а також владнає всі складності, пов’язані з документами.
  • З виїздом і оцінкою на місці. Співробітники виїдуть на місце за вказаною адресою і оцінять авто за 15 хвилин.
  • Швидко. «Автовикуп» купить ваш транспорт за добу, а при необхідності або в разі форс-мажору – всього за дві години.
  • Документи оформимо самі. Професіонали працюють відповідно до законодавства, тому вони оформлять угоду і знімуть авто з обліку в МРЕВ.

Якщо ви хочете швидко продати старий транспортний засіб, зверніться в компанію викупу. Скупка битих авто – це бізнес, який будується на найвищому професіоналізмі і чесності. Ви отримаєте суму вже через кілька годин – в гривнях, доларах або євро. Вибирайте відповідний варіант і звертайтеся за консультацією до наших менеджерів!

Articles
About vikupimavto_user