24.07.2018

Як продати автомобіль і не потрапити в пастку шахраїв

Від шахрайства не застрахований ніхто. Не варто наївно вважати, що ця проблема вас точно не торкнеться. І якщо ви бачите оголошення, що пропонує автовикуп в Києві дорого, не поспішайте телефонувати. І будьте обережні при продажу приватним особам. Фахівці компанії “Автовикуп” пропонують вашій увазі 5 порад, які допоможуть вам не допустити шахрайства і не залишитися без нічого після такої “угоди”.

автовыкуп в Киеве дорого

1. Ретельно продумайте деталі

Якщо ви маєте намір продати машину, потрібно заздалегідь обміркувати всі нюанси. Якщо ви будете діяти по строго заданому плану, ви позбавите

  • шахрая можливостей для маневру. Відразу вирішите для себе наступні деталі:
  • яким саме способом ви будете здійснювати продаж;
  • який варіант угоди підходить для вас;
  • яка нижня планка торгу;
  • на який СТО потрібно провести техогляд авто і т.д.

Шахраї завжди діють за планом, і якщо у вас буде свій план, якого ви будете неухильно дотримуватися, у зловмисників нічого не вийде.

2. Не соромтеся залучити фахівців

У вас є знайомий юрист? Проведіть операцію з його допомогою. Немає такого фахівця? Тоді краще виділіть бюджет для його найму. Якщо ви юридично не підковані в таких питаннях, ні в якому разі не можна нехтувати допомогою професіоналів. Присутній на місці нотаріус, юрист або навіть співробітник поліції вже не дозволить шахраям реалізувати свою задумку. Фахівець допоможе правильно оформити документи, вивчить всі, що дають вам на підпис, і надасть підтримку в фінансових питаннях.

3. Схема розрахунку – найважливіше рішення

Як правило, продавці виставляють машину з урахуванням 100-200 доларів торгу. Зловмисники часто цим користуються і пропонують забрати машину за виставлену вартість. Ось тільки схему розрахунку можуть запропонувати свою. Наприклад, шахрай заявляє про готовність заплатити половину ціни на місці, а решту грошей віддати в розстрочку. Причому зловмисники роблять все для того, щоб отримати розстрочку на довірі, без додаткових документів. Тому:

  • заздалегідь продумайте схему оплати;
  • не соромтеся відмовляти вимогам шахрая, як би терміново вам не потрібно було продати авто.

Тільки ваша пильність допоможе захиститися від зловмисників.

4. Клієнт – не друг

Один з найпоширеніших прийомів шахрайства – спроба зав’язати дружбу з продавцем. “Покупець” робить все для того, щоб увійти в довіру. І якщо йому це вдається – наслідки можуть бути непередбачуваними. Будьте відсторонені від клієнта, навіть якщо він не викликає у вас підозру. Ви бачите його вперше в житті, тому – суто ділові відносини, без панібратства.

5. Скористайтеся перевіреної компанією Автовикуп

Якщо ви бажаєте продати авто, викуп в Києві стане непоганим варіантом. Але знову ж таки, будьте уважні, щоб не нарватися на шахраїв. Компанія “Автовикуп” радить вам звертатися тільки в перевірені організації. Уважно читайте всі документи, які вам пропонують підписати, і не соромтеся вимагати документи компанії у її представника. Пам’ятайте, від шахрайства рятує тільки уважність.

Articles
About vikupimavto_user