03.04.2019

Як продати авто швидко і вигідно в Києві?

Після вигідного продажу авто сімейний бюджет може поповнитися суттєвою сумою. Але найчастіше автовласникам доводиться чекати свої гроші дуже довго: процес продажу старої машини іноді затягується на місяці або роки. Чи існують способи швидко продати автомобіль? Розповідаємо всі деталі.

Як швидко продати авто: поради продавцеві

Головне правило продажу – чесність. Не варто приховувати наявність в авто технічних неполадок або стверджувати, що машина не була повторно пофарбована, якщо це не так. В іншому випадку покупець обов’язково пред’явить свої претензії рано чи пізно. Що ще варто врахувати під час продажу авто?

 • Кращий сезон для продажу – весна, адже влітку машини майже не купують, а восени і взимку ціни на авторинку істотно знижуються. Якщо авто треба продати швидко, але сезон якраз невідповідний, підготуйтеся до того, що грошима доведеться пожертвувати на користь часу.
 • Продаючи автомобіль приватній особі, не варто погоджуватися на оплату в розстрочку. Великі магазини можуть дозволити собі продавати товари в розстрочку, адже вони є юридичними особами і здатні себе захистити. Але хто допоможе продавцеві авто, якщо покупці відмовляться заплатити залишок суми і просто зникнуть, переставши відповідати на телефонні дзвінки?
 • Якщо потрібно продати швидко, слід врахувати, що приватні перекупники зазвичай занижують ціну автомобіля на 20-30%. Тому краще звертатися до перевірених компаніям Автовикуп, які знизять ціну на прийнятні 10-15%.
 • Як продати авто швидше? Спробуйте скористатися послугою «трейд-ін». За умовами цієї програми, автомобіль можна продати офіційному автодилеру, але при цьому власник зобов’язаний тут же придбати нову машину в пункті продажу старої. Таким чином, грошей автовласникові не заплатять, а замість старої машини він отримає нову (і не завжди краще).
 • Автомобіль потрібно підготувати до продажу: почистити і усунути всі несправності. В цьому випадку його куплять швидше і охочіше.
 • Продавати машину можна відразу декількома способами. Варто подати оголошення в інтернет і в місцеві газети, запропонувати авто на авторинках і доручити автосалону під реалізацію. На це піде якась кількість часу і сил. Але чим більше ресурсів буде задіяно, тим швидше ви отримаєте результат.

Як продати авто швидко і вигідно в Києві

Продати машину за день: місія здійсненна

Як швидко продати авто з пробігом – ставлячи це питання, багато автовласників і не здогадуються, що гроші за машину можна отримати вже через дві години. Саме стільки часу знадобиться, щоб продати авто салону Автовикуп. Співробітники «Автовикуп» приїдуть в будь-яку точку Києва чи області, оцінять стан автомобіля за п’ятнадцять хвилин і відразу ж його придбають. Водій отримає гроші в будь-якій обраній ним валюті – гривнях, євро або доларах.

«Автовикуп» придбає:

 • машину з несправностями;
 • авто після ДТП;
 • автомобіль в кредит;
 • авто на іноземних номерах;
 • машину від юридичної особи.

Як швидше продати авто? Відповідь однозначна – для цього варто звернутися в «Автовикуп». Вам не доведеться турбуватися про чесність перекупників, приводити авто в порядок або переживати про виплату – ви отримаєте гроші відразу, а сума буде не менше, ніж 80% від ринкової.

Articles
About vikupimavto_user