11.06.2020

Як продати авто після ДТП?

Кожен день на українських дорогах трапляються дорожньо-транспортні пригоди. Для власників битих машин, які не хочуть витрачати час і фінансові кошти на ремонт, а хочуть продати авто після ДТП якомога швидше і вигідніше. Ідеально підійдуть послуги компанії Автовикуп.

Фірми викупу авто – це варіант для тих, у хто немає часу довго чекати, а хоче швидко продати авто після ДТП. Зазвичай такі компанії купують транспорт в будь-якому стані незалежно від його марки, року випуску і пробігу. Фахівці можуть виїхати на місце стоянки авто і забрати транспортний засіб за допомогою евакуатора. Співробітники оформлять угоду протягом декількох годин.

продати машину після ДТП

Авто після аварії: як продати за один день?

Компанія «Автовикуп» – це надійний покупець, зацікавлений у швидкій угоді! Ключові переваги співпраці з нами:

  • Швидко. Якщо ви вирішили продати машину після ДТП, то гроші ви отримаєте вже через день після того, як залишите заявку. Також можливий експрес-продаж – всього за дві години! Ви витратите на проведення огляду та угоди всього кілька годин! Викуп машини після аварії – ідеальний варіант, якщо фінансові кошти потрібні терміново, а довго займатися пошуком покупців можливості немає.
  • Без головного болю і зайвих проблем для продавця. Якщо бите авто не було розмитнено, вам буде дуже важко продати його на ринку. Компанія «Автовикуп» купить транспортний засіб і владнає всі формальності. Також фірма працює з кредитними транспортними засобами і машинами, які належать юридичній особі. Таким чином ви можете продати авто після аварії без зайвих бюрократичних зволікань і проблем.
  • Конфіденційно. Вам не доведеться звітувати про продаж. У будь-якій валюті. Продавець може вибрати будь-яку валюту для оплати – гривні, долари або євро.

«Автовикуп» оперативно виїжджає на будь-яке зазначене клієнтом місце, швидко проводить оцінку і оформляє всі документів. Хочете заощадити час і отримати високу вартість за вашу машину – звертайтеся до нас прямо зараз!

Articles
About vikupimavto_user