12.10.2020

Як оцінити «битий» транспортний засіб?

Всі водії знають: щоб визначити вартість свого авто на ринку, потрібно переглянути аналогічні оголошення на відповідних сайтах. Але не всі в курсі, як сформувати ціну для битого автомобіля. У цій статті розповімо про те, як оцінити і продати машину після ДТП.

З ремонтом або без?

Автомобіль можна продати «як є». Це рішення варто вибрати в таких випадках:

  • після ремонту авто вже не можна буде використовувати безпечно;
  • за гроші, які довелося б витратити на ремонт, можна купити таку ж машину (нехай і не нову).

Відповідь на питання, чи можна продати машину після ДТП без ремонту, не завжди буде ствердною. Якщо засіб пересування виглядає жахливо, його все ж варто привести в порядок. В майстерню також потрібно заїхати в тому випадку, якщо сума вартості послуг майстра і ціна рухомого майна виявиться меншою, ніж ціна моделі, яку ви вже пригледіли «на заміну».

Увага! Якщо ви шукаєте способи, як продати машину після ДТП на ходу і вирішили зробити ремонт, усувайте всі поломки без винятків. Коли покупець виявить дрібні пошкодження, то він неодмінно зробить висновок, що ви, швидше за все, заощадили і на «ходових» механізмах авто.

Якщо ви вирішили продати транспортний засіб без ремонту, довго «тримати» його не варто, адже через пошкодження фарби металеві деталі машини швидше зруйнуються через корозію.

Як краще продати машину після ДТП в Києві

Як продати машину після ДТП і не продешевити

Якщо ви вирішили, що свою «ластівку» задешево не віддамо, то зупиніться і ще раз подумайте. Як це не сумно, для покупця ваша любов до автомобіля значення не має. Подивіться аналогічні оголошення та оцініть машину реально. Втім, занижувати вартість теж не варто.

  1. Мости і силовий агрегат з коробкою передач – це самі «цінні» запчастини в транспортному засобі. Їх вартість становить майже 50% від загальної ціни. Якщо ці елементи не пошкоджені, то машину можна буде продати за пристойні гроші.
  2. Двигун заводиться? Відмінно! Це означає, що дуже вже «знецінювати» транспортний засіб точно не варто. Втім, слід переконатися, що масло, бензин і антифриз не течуть.
  3. Якщо у вашій машині є деталі, які можна легко поміняти на нові, це означає, що за неї можна буде виручити досить великі гроші. Наприклад, кузов, панель приладів, оббивку і сидіння можна замінити цілком.

Оцінили свою «ластівку»? Тепер зробіть красиві фото, створіть докладний опис і виставте пропозицію в мережу. При оцінці не забудьте врахувати пробіг, «вік» транспортного засобу та інші його особливості. Якщо не хочете чекати, то зверніться в салон Автовикупу. Співробітники компанії куплять авто в будь-якому стані і з будь-якими «юридичними моментами» (навіть з іноземними номерами).

Articles
About vikupimavto_user