22.02.2018

Як можна вигідно і швидко продати свій автомобіль

швидко продати свій автомобільНі для кого не секрет, що продати старий автомобіль не так вже й просто. Часом на цей процес може піти кілька тижнів, а іноді і парочка місяців. Незалежно від того в якому стані автомобіль, вам доведеться постійно слухати невдоволення клієнтів бажаючих знизити вартість до мінімуму. Погодьтеся, не завжди на це є час і, тим більше, бажання. Але що тоді робити? Продавати машину в інтернеті або ж звернутися в спеціальну компанію, яка проводить викуп легкових авто?

Продаж автомобіля в мережі Інтернет також рідко виявляється ефективною. За тривалістю цей процес також може зайняти парочку місяців. Крім того, якщо потенційний клієнт перебувати в іншому місті, то, швидше за все, потрібно буде доставляти йому транспортний засіб самостійно. Приїхавши в інше місто, ви також не можете знати сподобатися чи машина покупці і взагалі, чи не розведе він вас.

Переваги співпраці зі спеціалізованими компаніями

Якщо ж ви вирішили звернутися за допомогою до компаній, які займаються скупкою авто, то розраховувати на 100% прибуток від угоди не варто. Але все ж ви і так залишитеся у виграші. По-перше – ви зможете продати авто протягом одного дня. Працівник компанії приїде у зручний для вас місце і проведе попередню оцінку. Якщо вас все влаштовує, то протягом доби ви отримаєте на руки гроші за свій транспортний засіб.

Перевагою такого роду співпраці також можна назвати і те, що спеціалізовані компанії беруть на себе оформлення всієї необхідної документації. Вам не потрібно буде більше ні про що турбуватися, за вас все зроблять.

Крім того, компанія викупить у вас легковий автомобіль, навіть якщо він:

  • зареєстрований на закордонних номерах;
  • був учасником ДТП;
  • знаходитися в несправному стані;
  • знаходитися в кредиті.

Вам не потрібно буде додатково приводити автомобіль у нормальний стан. Компанія викупить його у вас практично в будь-якому стані.
Компанія «Авто викуп» укладає угоди як з юридичними так і фізичними особами. Тому, якщо вашому підприємству необхідно продати відразу кілька старих авто, то ви сміливо можете звертатися до нас. Всі необхідні документи для звітів ми надамо вам. Компанія працює у відповідності з усіма законами України, тому ви можете бути впевнені, що отримаєте безпечне і високоякісне обслуговування.

Чому саме компанія «Авто викуп»

Викуп легкових автомобілів – це те, на чому ми спеціалізуємося вже не перший рік. За цей час наша компанія зуміла не одноразово довести свій професіоналізм. Ми укладаємо угоди на обопільно вигідних умовах. Крім того, наша компанія укладає договір купівлі / продажу в дуже стислі терміни. Протягом дня ви зможете вже отримати свої гроші від продажу. Уточнити всю необхідну інформацію щодо того, як відбувається угода і що впливає на оцінку ви можете всього лише зателефонувавши нашому менеджеру за номером, вказаним на головній сторінці.

Articles
About vikupimavto_user