02.07.2019

Викуп нерозмитненого авто в «Автовикупі»

Авто на іноземних номерах – це сучасний український тренд. Водії не хочуть платити податки мита, тому купують за кордоном машини без розмитнення при в’їзді в Україну. Згодом продати такий автомобіль все важче, а коли термін дії ввізної документації закінчиться, придбати таку машину вже ніхто не захоче. Як же і автомобіль продати, і проблем із законом України уникнути? Один з найбільш вигідних способів – продаж компанії Автовикуп. «Авто викуп» здійснить викуп нерозмитнених авто в Києві швидко і юридично грамотно.

Нерозмитнений авто на викуп: чому саме ми?

Компанія «Автовикуп» придбає машину навіть в тому випадку, якщо вона не тільки не розмитнена, але ще і має несправності, розбита або побувала в аварії. Фірма викуповує автомобілі в будь-якому стані – навіть не на ходу. Ми вирішимо всі проблеми водія швидко і з вигодою для нього!

  1. Угода може відбутися в будь-який локації, зазначеної водієм. Фахівці здійснять оцінку прямо на місці протягом п’ятнадцяти хвилин і запропонують автовласникові адекватну ціну, яка відповідає стану автомобіля. При цьому оцінка в СТО не буде потрібно.
  2. Ціна компанії – це 80% від середньої ринкової вартості.
  3. Авто можна продати навіть на місці аварії.
  4. Водієві знадобиться мінімум документів – тільки технічний паспорт і посвідчення особи.
  5. Фахівці оформлять документи на продаж і вирішать пов’язані з нею юридичні проблеми.
  6. Компанія виплатить гроші в валюті, названої водієм – гривнях, євро або доларах.
  7. Салон «Авто викуп» працює без вихідних, фахівець може виїхати на місце покупки навіть у нічний час.
  8. З моменту залишення заявки до моменту отримання грошей пройде не більше двох годин.
  9. Клієнти компанії Автовикуп можуть розраховувати на повну конфіденційність, тому проблеми з законом їм не загрожують.

Терміновий автовикуп нерозмитнених авто в Києві в «Автовикуп»

Чому не варто намагатися продати автомобіль в приватні руки?

Продати нерозмитнений автомобіль в приватні руки дуже важко. Звичайні покупці навряд чи захочуть придбати машину, яка не була зареєстрована, а перекупники запропонують ціну, яка не відповідає її ринковій вартості.

Часом водії нерозмитнених авто намагаються продати їх на запчастини, але такий «квест» може подолати лише людина, яка володіє в своєму розпорядженні величезною кількістю вільного часу. Зневіреному автовласникові доведеться фотографувати, описувати і продавати в інтернеті кожну деталь окремо. Розпродаж може затягнутися на роки, а сума, виручена за все деталі, навряд чи буде більше тієї, яку вдалося б отримати за цілий автомобіль.

Автовикуп нерозмитнених авто в Києві – це швидкий, а також юридично і фінансово вигідний метод продажу нерозмитненого авто. Зателефонуйте в «Автовикуп», відправте заявку поштою або заповніть спеціальну форму на сайті, і фахівці компанії виїдуть до вас в найкоротші терміни.

Articles
About vikupimavto_user