22.02.2018

Викуп автомобіля з пробігом на вигідних умовах

автомобіль з пробігом продатиНа сьогоднішній день автомобільний ринок надає безліч різних моделей. Кожен може придбати машину, яка йому до душі, якщо звичайно йому це по кишені. Власники старих автомобілів часто стикаються з проблемою, що не можуть швидко і вигідно подати своє старе авто. Пояснення цьому дуже просто, ніхто не бажає купувати машину з пробігом, особливо якщо він досить великий. Продаж авто також може бути пов’язана і з тим, що власнику транспортного засобу терміново потрібні були гроші і для інших цілей. Наприклад, для погашення кредиту на квартиру і т.д.

Викуп машин з втечею – це не легке завдання. Навіть якщо ви і знайшли покупця, то навряд чи вам вдасться виручити від угоди ту суму, яку ви планували. Адже покупець буде до останнього збивати ціну спираючись на те що авто вже не нове і має хороший пробіг. Крім того, на пошуки клієнта можуть піти кілька місяців. В такому випадку, вам варто звернутися за допомогою до спеціалізованим компаніям які зможуть здійснити терміновий викуп старих авто на обопільно вигідних умовах.

У чому ж вигода від угоди викупу для вас

Звертаючись у фірму що займається скупкою старих автомобілів, будьте готові, що захмарною прибутку ви, за свій транспортний засіб, навряд чи отримаєте. Тим не менш, не варто засмучуватися.

На закінчення такій угоді є безліч плюсів:

  • клієнт отримає на руки близько 90-95% від ринкової вартості машини;
  • операція буде здійснена протягом доби;
  • гроші клієнт отримає відразу ж після оформлення всіх документів на руки;
  • оформлення всієї документації фірма бере на себе;
  • вся процедура проводиться конфіденційно.

Якщо ж ви власник підприємства і у вас виникла потреба в продажу відразу декількох автомобілів, то це теж не проблема. Компанія «Авто скупка» придбає їх у вас. Для цього вам потрібно зателефонувати нашому менеджеру або ж залишити онлайн заявку. Працівник компанії зв’яжеться з вами в найкоротші терміни. Після замовлення, вам не потрібно буде викликати евакуатор, щоб доставити машину до нас. Ми все зробимо замість вас.

Чому варто вибрати нашу компанію

Авто викуп старих автомобілів – це наша спеціалізація. У цій сфері ми працюємо вже не перший рік, тому знаємо, як часом складно заслужити довіру нових клієнтів. Наша компанія працює і укладає угоди згідно із законодавством України. Звертаючись до нас, ви завжди можете розраховувати на високоякісне обслуговування.

Ми гарантуємо вам:

  • швидку виплату готівки;
  • вигідні пропозиції;
  • конфіденційність угоди;
  • швидке і законне угоди в стиснення терміни.

З нами ви можете продати вигідно автомобіль в будь-якому стані. Ми також можемо купити у вас транспортний засіб після ДТП, на іноземних номерах, проблемне авто в кредиті або ж машину з несправностями. На сьогоднішній день ми пропонуємо своїм клієнтам одні з найбільш найбільших виплат. Тому вибираючи компанію «Авто викуп» ви завжди залишитеся у виграші!

Articles
About vikupimavto_user