07.09.2018

Викуп автомобіля: підводні камені, про які потрібно знати кожному

Практично кожному автолюбителю знайома ситуація, коли в силу збігу деяких життєвих обставин, необхідно продати своє авто. Причин для цього може бути безліч, починаючи від простого бажання придбати більш сучасну модель і закінчуючи вимушеної продажем в разі пошкодження автомобіля. У кожній із цих ситуацій найкращим виходом буде скористатися послугою викуп б / у автомобіля від компанії «Автовикуп». Так ви зможете без проблем продати свій транспортний засіб на максимально вигідних умовах. Але вибираючи такий спосіб продажу, варто також звернути увагу на кілька ключових моментів, які допоможуть вам уникнути неприємних наслідків.

выкуп б/у автомобилей

Що потрібно знати, перш ніж скористатися послугою Автовикуп?

 1. Скупка уживаних автомобілів повинна включати в себе кілька обов’язкових етапів: документальне оформлення угоди, оцінку авто і виплату грошових коштів. Всі ці операції повинні проводитися строго в рамках чинного законодавства і відповідно до акту прийому-передачі майна.
 2. Биті авто в Україні повинні бути зняті з обліку перед зверненням в подібні компанії. Це пояснюється тим, що компанії-перекупники обіцяють зробити все за вас, але в підсумку можуть користуватися вашим транспортним засобом і отримувати штрафні санкції, які будуть приходити на ваше ім’я.
 3. Чтоби скористатися послугою викуп б / у автомобілів потрібно вибирати тільки перевірені компанії з багаторічним стажем роботи в цій сфері. В іншому випадку ви ризикуєте отримати масу неприємних наслідків.
 4. Схема розрахунку не повинна викликати у продавця ніяких сумнівів. Багато шахраї користуються тим, що авто потрібно продати терміново і пропонують оплату в розстрочку без будь-яких підтверджуючих документів.
 5. Перед зверненням в будь-яку компанію, яка займається Автовикуп, рекомендується провести незалежну технічну оцінку автомобіля. Більшість таких компаній укладають договори з різними сервісами технічного обслуговування, в результаті чого їх співробітники можуть навмисне приписати вашому авто неіснуючі проблеми.

З огляду на всі ці деталі, можна зробити висновок, що правильна схема викупу авто включає в себе такі кроки:

 • подача заявки від потенційного клієнта;
 • перевірка відповідних документів;
 • огляд і оцінка представленого автомобіля;
 • визначення суми, яку може запропонувати компанія;
 • укладення угоди у вигляді договору;
 • отримання оплати клієнтом.

Компанія «Автовикуп» – вигідний і надійний спосіб продати проблемний авто

Втомилися продавати своє авто через газети або Інтернет, тоді компанія «Автовикуп» – це саме те, що вам потрібно. Компанія пропонує своїм клієнтам максимально вигідні умови продажу, а також юридичне оформлення угоди відповідно до чинного законодавства, тому виключені будь-які махінації. Порадує також високий рівень професіоналізму співробітників, які проведуть діагностику автомобіля, його оцінку і дадуть відповідь на будь-які ваші запитання. Для замовлення послуги вам достатньо буде заповнити електронну форму або зателефонувати за вказаним на сайті телефоном.

Articles
About vikupimavto_user