26.06.2018

Викуп авто після ДТП: що це і як здійснити?

Кожен автолюбитель розуміє, наскільки проблематичною є продаж машини, що потрапила в аварію. Це моментально відлякує потенційних покупців. Вони впевнені, що з авто після ДТП краще не зв’язуватися і варто пошукати інший варіант. Як вчинити в такій ситуації? Звичайно, можна викладати оголошення і чекати, поки знайдеться людина. Але краще скористатися такою послугою як скупка авто після ДТП.

Займається цим компанія-посередник. Її представники оцінюють стан машини і пропонують відповідну суму. Це самий простий і швидкий спосіб продати пошкоджені автомобілі після ДТП і відразу обзавестися грошима, які можна витратити на придбання нового транспорту.
Не має значення, коли машина була пошкоджена. Не важливо, авто після ДТП тижневої або річної давності. Посередники розглядають будь-які варіанти. Не дивно, що ця послуга стала вельми затребуваною.

авто після дтп

Основні переваги

Викуп авто після ДТП – послуга, яка має масу переваг. Розглянемо основні.

По-перше, власники отримують можливість продати навіть машини, що мають нетоварний вигляд. Посередники скуповують автотранспорт, незалежно від стану і пробігу. Наприклад, звертаючись в нашу компанію «Автовикуп», ви можете не сумніватися, що ваш транспорт неодмінно куплять. Головне, що угода здійсниться в максимально стислі терміни. Це практично єдиний варіант продати биті авто.
По-друге, економія часу. Не треба фотографувати машину, складати і викладати оголошення, спілкуватися і зустрічатися з потенційними покупцями. Ви просто звертаєтеся до фахівців, чекаєте оцінки авто і отримуєте свої гроші (на руки або на банківський рахунок).

Як скористатися послугою?

Щоб продати авто після ДТП в Україні, потрібно підготувати наступні документи:

  1. паспорт;
  2. техпаспорт на машину;
  3. документ, що підтверджує факт реєстрації авто;
  4. довіреність. Необхідна, якщо угода проводиться не власників машини, а іншою особою;
  5. ключі від авто.

Також є ще кілька документів. Їх відносять до бажаним, але не обов’язковим. Йдеться про сервісній книжці авто і протоколі обов’язкового технічного контролю. Практика показує, чим більше документів надасть продавець, тим вище рівень довіри до нього з боку експертів і більше шансів на укладення успішної угоди.

Як оформляється угода?

Вам потрібні гроші і ви твердо вирішили – продам авто після ДТП? Тоді ознайомтеся з основними етапами викупу машини.

  1. Оформлення заявки. Зробити це можна онлайн (на сайті компанії «Автовикуп») або в офісі.
  2. Огляд машини. Експерт попередньо оцінює вартість викупу пошкодженого автомобіля, враховуючи лише інформацію, надану клієнтів. Однак підсумкова ціна визначається лише після особистого огляду.
  3. Оформлення та перевезення машини. Якщо ціна, озвучена експертом, влаштовує клієнта, менеджери «Автовикуп» починають оформлення угоди з подальшим вивезенням авто на майданчик компанії.
  4. Оплата.

Отримати гроші можна готівкою в офісі фірми або переказом на банківський рахунок. Зручний для себе варіант вибирає саме клієнт!

Articles
About vikupimavto_user