31.10.2018

Викуп авто після ДТП – особливості процедури

ДТП – це частина щоденної міської статистики, і навіть самий обережний водій може стати учасником дорожньої пригоди навіть не зі своєї вини. Якщо немає бажання витрачати гроші на ремонт автомобіля після цієї неприємної пригоди, то можна його вигідно продати. До того ж, часом краще купити новий автомобіль, ніж витрачати гроші, час і нерви на ремонт старого.

Що ж можна зробити з авто після ДТП?

 1. Продати на запчастини. Це дуже хороший спосіб, адже запчастини коштують дорого і за машину можна виручити мало не більше, ніж вона коштує цілком. Варіант має істотний мінус – автомобіль доведеться продавати дуже довго, і возитися треба буде з кожною деталлю. Продаж можна здійснити через інтернет, але це дуже ненадійний спосіб, адже можна легко натрапити на шахраїв.
 2. Віддати на комісійний майданчик. Тут авто буде продаватися до тих пір, поки не знайдеться покупець на нього. Звичайно ж, це теж може зайняти багато часу.
 3.  Деякі водії вважають, що викуп авто після дтп в Києві буде вигідніше, якщо продати авто в приватні руки. Але слід знати про можливі підводні камені, які при цьому можуть очікувати. По-перше, покупець зазвичай не вірить, що авто має лише ті пошкодження, про які говорить продавець. Завжди ще щось, найголовніше, може ховатися усередині. Тому щоб довести, що ніяких невидимих ​​пошкоджень не існує, доведеться зробити додаткове обстеження авто за допомогою спеціальних приладів, які визначають, чи немає всередині ушкоджень – а це додаткові витрати. По-друге, можливі проблеми і поломки дійсно не варто приховувати від потенційного покупця, адже потрапивши в аварію з вини продавця, він може спробувати знайти кривдника.
 4. Продати в автовикуп. Це дуже надійний і швидкий спосіб, до того ж, в салонах Автовикуп зазвичай правильно оформляють всі документи і гарантують чесність, адже дорожать своєю репутацією.

Викуп авто після ДТП - особливості процедури

Компанія «Автовикуп» гарантує надійність, чесність, швидкість роботи і максимальну ціну, яку можна заплатити за пошкоджений автомобіль. Фахівці здійснюють викуп авто після ДТП дуже швидко – для цього лише потрібно зателефонувати менеджерам, написати лист або оформити заявку на сайті. На місце виїде співробітник, він зробить оцінку за 15 хвилин, і запропонує ціну не нижче ніж 80% від ринкової. Потім будуть оформлені документи в МРЕВ або нотаріуса – ось і всі турботи.

Чому вигідно продавати авто після ДТП в Україні саме в «Автовикуп»?

 • Можна продати авто в будь-якому стані, незважаючи на його марку, реєстрацію, рік випуску. Компанія здійснить автовикуп після ДТП в Києві навіть у тому випадку, якщо це вже дуже аварійний, не піддається ремонту автомобіль.
 • Можна продати і авто, якщо воно просто несправне.
 • Наводити авто в більш презентабельний вигляд не потрібно – «Автовикуп» придбає, як є.
 • Оцінка на СТО не потрібна.
 • Юридичні особи теж можуть продати свої авто після ДТП.
 • Фірма сама зніме авто з обліку в МРЕВ.
 • «Автовикуп» гарантує повну конфіденційність.
 • Оплату справлять в гривнях, доларах або євро за вибором продавця.
 • Звернутися можна в будь-який час – з ранку до вечора без вихідних.
 • Співробітники приїдуть в будь-який точку Києва або Київської області.
Articles
About vikupimavto_user