08.05.2020

Викуп аварійних авто: до кого звернутися?

Найчастіше власники транспортних засобів, які були пошкоджені під час ДТП, прагнуть позбутися від транспортного засобу. Деякі водії приймають рішення про продаж в інтернеті, інші відвідують авторинок, треті розбирають авто і намагаються продати його на запчастини.

Всі ці способи мають незаперечні переваги, але все ж процес пошуку клієнта битого транспорту може затягнутися. Справа в тому, що покупці не довіряють продавцям аварійних машин. Якщо ви не хочете витрачати час на пошук покупців, їздити на авторинок або продавати авто на запчастини за мінімальною ціною, зверніться в компанію Автовикуп. Викуп аварійних авто – це одна з спеціалізацій фірми. У цій статті розповімо про переваги співпраці з приватними сервісами, які викуповують биті авто.

Викуп аварійних авто: до кого звернутися

Викуп аварійних і битих авто з компанією Автовикуп

  1. Швидка угода. Головна перевага компанії Автовикуп – це швидкість проведення операції. Після подачі заявки господар вказує, за якою адресою і в який час можна приїхати за машиною. Співробітники фірми працюють позмінно – з раннього ранку до пізньої ночі. Професіонали приїдуть на місце, оцінять машину і запропонують власнику ціну. Якщо він погодиться, угода буде укладена в цей же день. Можливий також викуп аварійних і битих авто в найкоротші терміни: протягом двох годин. У житті трапляється всяке, тому в екстреній ситуації варто скористатися такою послугою.
  2. Виплата коштів в різній валюті. Компанія сплатить транспорт в обраній водієм валюті: доларах, євро або гривнях.
  3. Документи. Співробітники самі оформляють всі папери відповідно до закону – вам не доведеться витрачати на це свій час. Вони знімуть з колишнього власника з обліку в МРЕВ.
  4. Викуп аварійного авто відповідно до закону. При продажі в інтернеті або на авторинку можна зіткнутися з шахраями. Компанія Автовикуп – це юридична особа, яка діє на законних підставах.
  5. Конфіденційність. Вам не доведеться звітувати про продаж перед сторонніми особами, якщо ви цього не хочете. Це особливо вигідно, якщо автомобіль не був розмитнений.
  6. Викуп аварійних битих авто з додатковими складнощами. Авто з несправностями, кредитна машина, “не на ходу», власність компанії – фірма Автовикуп купить будь-яку модель.

Якщо ваша машина побувала в ДТП, і головним фактором продажу для вас є швидкість і безпеку, звертайтеся в «Автовикуп». Ми пропонуємо покупцям 90-95% від реальної вартості машини. Це дуже вигідна пропозиція, особливо, якщо у вас немає часу самостійно займатися пошуком клієнтів і оформляти всі документи. Ми цінуємо чесність і відповідальність – саме цими принципами керуємося в щоденній роботі.

Звертайтеся за консультацією. Менеджери сервісу розкажуть вам всі деталі майбутньої угоди, а також дадуть відповідь на ваші запитання.

Articles
About vikupimavto_user