30.05.2017

Викуп авто з кредиту

Терміновий викуп кредитних авто

Якщо через якісь причини ви втомилися платити кредит за автомобіль. Зверніться до нас і скористайтеся послугою «Викуп кредитних авто». Ми достроково погасимо вашу заборгованість по кредиту в банку, а різницю від вартості вашого автомобіля при використанні послуги Автовикупу Ви отримаєте на руки. Усі наступні питання з оформлення документів ми беремо на себе. Таким чином, Ви звільняєтесь від кредитних зобов’язань перед банком і отримуєте готівку!!!

В Україні великий відсоток населення купляє авто в кредит, адже це спочатку може здаватися зручною і вигідною процедурою. Часто виникають такі ситуації, коли виплата кредиту стає тягарем з найрізноманітніших причин: звільнення з роботи, сімейні проблеми або просто фінансовий збій в доходах, тому терміновий викуп авто може бути просто необхідний.

Продати кредитний автомобіль самостійно буде досить складно і на це піде велика кількість часу, так як мало хто захоче зв’язуватися з кредитами, коли ринок просто переповнений автомобілями.

Скориставшись нашою послугою Викуп Кредитного Авто, Ви позбудетесь кредитної заборгованості перед банком, заощадите свій дорогоцінний час, захистите себе від зайвого клопоту, який пов’язаний із закриттям кредитного договору в банку і збору документів для зняття авто з обліку в МРЕВ. Також Вам не потрібно буде їхати на СТО і проходити тривалу діагностику автомобіля для оцінки його вартості.

Наші фахівці самі приїдуть туди, де Вам буде зручно показати автомобіль. Огляд триває не більше 20 хвилин. Ми гарантуємо, що ціна на Ваш автомобіль буде сформована чесно і прозоро, максимально вигідно для Вас.
Ціна авто буде залежати від комплектації Вашої машини, наявності додаткового обладнання, технічного та косметичного стану, а також від того чи потрапляла вона в ДТП або ж була бита чи фарбована.
В тому разі, якщо запропонована нами ціна Вас влаштує, ми одразу ж їдемо в банк для погашення кредиту. Якщо залишок за кредитом буде менший ніж оціночна вартість, то різницю ви отримуєте на руки.
Всі інші процедури оформлення і збору документів для зняття автомобіля з обліку в МРЕВ ми беремо на себе.

При собі ви повинні мати такі документи:

  • Паспорт громадянина України
  • Ідентифікаційний код
  • Технічний паспорт транспортного засобу
  • Генеральна довіреність (якщо Ви не власник).
  • Кредитний договір
Articles
About vikupimavto_user