30.05.2017

Викуп авто після ДТП. Чи реально продати бите авто?

Автомобілі зараз не є рідкістю, на відміну від часів, в які жили наші прадіди. Зі збільшенням кількості транспорту на дорогах зросла і кількість дорожньо-транспортних пригод. Деякі ДТП обходяться досить легко – подряпаним капотом, вм’ятиною на двері або розбитою фарою. Але деякі події мають куди більш серйозні наслідки. Буває таке, що автомобіль сильно постраждав, а грошей на ремонт у вас немає, або ж машина зовсім не підлягає відновленню. Що робити в кожній з таких ситуацій?

Можна, звичайно, відремонтувати машину і користуватися нею в подальшому, але в цій ситуації потрібен дуже якісний ремонт, просто «замазати» не вийде інакше в майбутньому користування таким авто буде небезпечно. Більш серйозний ремонт може затягнутися на довгі місяці, що вкрай незручно, особливо якщо авто вам необхідно для роботи.

Є варіант відремонтувати авто і продати. Якщо у вас немає фінансів на ремонт і подальше утримання транспортного засобу, можна здійснити ремонтні роботи в кредит, потім продати авто і покрити витрати на ремонт. Затримка з часом в цьому випадку також може бути, в залежності від ступеня пошкоджень.

Але більш зручним варіантом буде пошук компанії, яка здійснює викуп авто. Київ наповнений різними пропозиціями про скупку як битих, так і старих чи кредитних машин.

Нюанси продажу авто після ДТП

Зрозуміло, дорого такий автомобіль ніхто не купить. Все залежить від стану машини, необхідних ремонтних робіт і їх вартості. Проте оптимальна вартість авто, з урахуванням його стану, буде визначена і в разі вашої згоди ви можете протягом пари годин отримати на руки гроші за нього. Також плюсом звернення в компанію, яка здійснює викуп авто в Києві, є те, що евакуацію авто, його оцінку і рішення інших нюансів бере на себе фірма-посередник.

Що робити якщо бите авто знаходиться в кредиті?

Такий варіант можливий, адже якщо ви купили машину в кредит і ще не покрили її вартість, то ви все-одно не застраховані від попадання в аварію. В такому випадку авто також можна продати. Якщо вартість машини з урахуванням всіх пошкоджень перекриває суму залишку кредиту – проблем виникнути не повинно.

Терміновий викуп авто після ДТП

На великі суми грошей в разі продажу битого авто розраховувати не доводиться. Але в багатьох ситуаціях це єдиний варіант швидкого вирішення проблеми.

Articles
About vikupimavto_user