30.05.2017

Український ринок автовикупу: що нового?

Послуги Автовикупу в Україні з кожним роком набувають все більшої популярності. Подібна тенденція поки що охопила тільки великі міста: Київ, Харків, Львів, Дніпропетровськ (Дніпро) та Одесу. У мегаполісах люди все частіше вдаються до купівлі та продажу транспортних засобів.

Популярність даної послуги можна пояснити тим, що в країні склалася досить складна економічна ситуація. Через це, кількість старих автомобілів перевищує число нових, тому люди змушені продавати або купувати автомобілі на вторинному ринку.

Наприклад, в 2016 році український виробник ЗАЗ збирається повністю припинити збірку автомобілів, і в цей же час він планує зробити акцент на імпорті потриманих машин. Як заявляє виробник, за 2015 рік був істотний ріст імпорту авто, тільки в грудні доставлено понад 3,6 тис. потриманих машин. Якщо враховувати, що багато дилерських автомобілі преміум класу коштують як 2-х кімнатна квартира в Києві, то попит на вторинний ринок значно зросте.

Через це увага величезної кількості водіїв направлена на підтримання сегменту автомобільного ринку, де зосереджено безліч питань купівлі та продажу транспортного засобу. Для того, щоб не зациклюватися на цих проблемах, багато власників авто звертаються в компанії, які спеціалізуються на Автовикупі.

Купівля або продаж автомобілів на вторинному ринку

Компанія “Автовикуп“, в якій працюють справжні фахівці в сфері викупу авто, рекомендує ретельно підходити до питання вибору партнера для співпраці. Перш, ніж його знайти, необхідно проаналізувати авторинок: порівняти цінову політику різних компаній, подивитись умови роботи і прочитати відгуки про них. Не менш важливим є цінова політика. На сучасному ринку можна зустріти різні ціни на одне й теж авто. Звичайно, чим вигідніша вартість, тим краще.

У компанії “Автовикуп” можна знайти авто будь-якого класу за вигідною ціною. Крім того, тут є всі сприятливі умови для співпраці.

Перевага даної компанії – це стовідсоткова надійність і безпека здійснення операції купівлі-продажу транспортного засобу. Вся процедура відбувається з дотриманням правових інстанцій і відповідно до законодавства України. Звернувшись в компанію “Автовикуп” можна ні про що не турбуватися.

Купівля або продаж автомобілів на вторинному ринку набирає обертів і в недалекому майбутньому складно буде уявити даний процес без кваліфікованих фахівців спеціалізованих компаній.

Articles
About vikupimavto_user