30.05.2017

У Вас є бите авто і ви не знаєте що з ним робити?

Позбавтесь від такого автомобіля, заощадивши свій час і нерви, та отримайте готівку на купівлю іншого транспорту протягом декількох годин. Зв’яжіться з нами та скористайтеся послугою автовикупу і ми викупимо Ваш битий автомобіль. Всі труднощі, пов’язані з транспортуванням аварійного авто і зняттям його з обліку в МРЕВ, ми візьмемо на себе.

Відновлення битого автомобіля – це дуже дорога і тривала процедура. Прийнявши рішення ремонтувати аварійне авто, Ви на тривалий термін залишитесь без засобу пересування. Найчастіше відновлювати авто після ДТП економічно не вигідно і відновлення може зайняти занадто багато часу та сил. До того ж, не завжди процес відновлення проходить гладко і часто буває так, що після ремонту машина вже не та, що була раніше. Та й вартість відновленого автомобілю на ринку завжди нижче.

Скориставшись нашою послугою «Викуп Битих Авто», Ви швидко і вигідно зможете продати свій автомобіль, заощадите дорогоцінний час і отримаєте змогу вберегти себе від зайвих турбот, пов’язаних з відновленням автомобіля. Зекономлені на ремонті і отримані з продажу кошти ви зможете витратити на придбання нового авто.

Наші фахівці під’їдуть на місце стоянки Вашого автомобіля і проведуть огляд за 20 хвилин. Ми гарантуємо, що ціна на Ваш автомобіль буде сформована чесно і прозоро, максимально вигідно для Вас. Ціна буде залежати від ступеня пошкодження автомобіля.

В тому разі, якщо сформована нами вартість Вас влаштовує, Ви отримаєте гроші протягом декількох годин!

При викупі битих і аварийних авто ви повинні мати наступні документи:

  • Паспорт громадянина України
  • Ідентифікаційний код
  • Технічний паспорт транспортного засобу
  • Генеральне доручення (якщо Ви не власник).
Articles
About vikupimavto_user