30.05.2017

Викуп автомобіля: ТОП-5 попереджень для власників авто

На сьогоднішній день продаж старих автомобілів користується великою популярністю. Таку тенденцію можна пояснити тим, що в зв’язку з нинішньою економічною ситуацією в нашій країні кількість старих автомобілів перевищує число нових.

Автовикуп часто організовують компанії-посередники. Однак багато автовласників, які бажають вигідно продати своє авто, не надто довіряють даним компаніям. Аналогічна ситуація спостерігається і з банківськими кредитами. Більшість людей не ризикують користуватися кредитними картками, оскільки думають, що кредит може привести їх до боргової ями.

На що потрібно звернути увагу при викупі автомобіля

Однак, якщо звернутися в хороший банк і правильно вибрати кредитний продукт, можна добре заробити. Для цього достатньо оплачувати покупки та послуги кредитною карткою, а від кожної банківської операції отримувати відсоток. При цьому важливо не забувати поповнювати рахунок карти хоча б 2 рази на місяць до закінчення пільгового періоду. Подібне можна побачити і в компаніях автовикупу, які мають хорошу репутацію. Звернувшись в одну з них, продаж автомобіля може принести власникові гарний прибуток.
Незважаючи на це, багато автовласників, все ж мають свої упередження щодо звернення в подібні компанії.

1. Посередник продає своє авто за безцінь.

Насправді, якщо компанія автовикупу сумлінно виконує свою роботу, то вона буде зацікавлена в тому, щоб продати машину за високою ціною. Для такої мети проводиться ефективна підготовка для перепродажу.
2. Викуп автомобіля за допомогою послуг компаній займає багато часу.

Справді, як тільки даний вид бізнесу почав розвиватися в нашій країні, процедура Автовикупу могла зайняти кілька днів. Сьогодні ж зовсім інша ситуація. У зв’язку з тим, що конкуренція зустрічається на кожному кроці, оформити всі необхідні документи і отримати гроші можна за лічені години.

3. Можна залишитись без грошей і авто

Це зовсім не так. Зв’язавшись з компанією, що здійснює викуп авто, ви отримуєте гарантію того, що вся операція пройде успішно. Це стосується тих фірм, які не знаходяться біля стихійного ринку. Крім того, надійна компанія може оформити розрахунок за авто на банківську картку, що дуже вигідно для іногородніх клієнтів.

4. Необізнаність власників кредитних автомобілів

У багатьох компаніях-посередниках вже давно введені схеми викупу заставних машин. Для того, щоб отримати гроші, не обов’язково влізати в борг і брати кредит. В будь-який час можна законно і цивілізовано продати авто із заставою. Викуп таких транспортних засобів відбувається при повідомленні і підтвердженні від банку, після чого клієнт своєчасно отримає гроші і розрахується з боргами.

5. Посередники продають лише популярні марки автомобілів

Безумовно, гарну іномарку з невеликим періодом експлуатації куплять миттєво, але фірма-посередник може здійснити викуп будь-яких транспортних засобів, наприклад, раритетних машин, мотоциклів, квадроциклів.
Звертатися до посередника або шукати покупців самостійно вирішує продавець, однак сьогодні така послуга, як викуп автомобілів, абсолютно безпечна і вигідна за ціною.

Articles
About vikupimavto_user