30.05.2017

Терміновий викуп авто

Вам потрібно терміново продати свій автомобіль?

Зверніться до нас, і ми запропонуємо вам послуги термінового викупу авто. Ми викупимо Ваш автомобіль в день звернення протягом декількох годин на взаємовигідних умовах! Ми пропонуємо до 90% від ринкової вартості Вашого транспортного засобу.

Процес продажу автомобіля – це справа клопітка і копітка. Вона дуже часто забирає багато вільного часу і сил, змушує спілкуватися з вимогливими покупцями та й взагалі розтягується на невизначений період часу.
Скориставшись нашими послугами, Ви швидко і вигідно зможете продати своє авто, заощадите свій дорогоцінний час і зможете вберегти себе від зайвих турбот, пов’язаних з його реалізацією.

Ми заощадимо Ваш час за рахунок професійного підходу до проведення операції та відсутності тривалої діагностики при оцінці і викупі автомобіля. Вам не потрібно їхати до СТО для оцінки технічного стану. Наші фахівці самі приїдуть туди, де Вам буде зручно показати автомобіль. Огляд триває 20 хвилин.

Ми гарантуємо, що ціна на Ваш транспорт буде сформована чесно і прозоро, максимально вигідно для Вас. Ціна авто, буде залежати від комплектації Вашої машини, наявності додаткового обладнання, технічного та косметичного стану, а також від того чи потрапляла вона в ДТП або ж була бита чи фарбована.

Вам також не доведеться витрачати час на зняття її з обліку в МРЕВ, ми це зробимо за Вас. У разі якщо сформована нами вартість Вас влаштовує, Ви отримаєте гроші протягом декількох годин!

При собі ви повинні мати такі документи, щоб ми могли здійснити терміновий викуп авто:

  • Паспорт громадянина України
  • Ідентифікаційний код
  • Технічний паспорт транспортного засобу
  • Генеральне доручення (якщо Ви не власник).
Articles
About vikupimavto_user