11.06.2020

Терміновий продаж авто в Києві: правила та поради

Якщо ви хочете продати машину швидше, обов’язково вивчіть поради професіоналів в сфері автопродажів. У цій статті розповімо про те, що таке терміновий продаж авто і як досягти швидкого результату без особливих зусиль.

Терміновий продаж уживаних авто: 6 правил пошуку клієнтів

Продаж машини може затягнутися на місяці або роки. Якщо кошти потрібні вам негайно, то доведеться активно шукати покупців.

  1. Дізнайтеся ринкову ціну. Адекватна вартість – ваш найголовніший козир. Крім цього покупець, який знає цінність свого товару, точно не піддасться на вмовляння перекупників. Формуючи ціну, враховуйте пробіг, рік випуску і модель вашого авто, а також всі його недоліки: несправності, пошкодження і т.д. Також перегляньте аналогічні пропозиції в інтернеті і замовте оцінку в СТО.
  2. Помийте машину і продезінфікуйте її. Люди завжди сприймають чисті й гарні об’єкти як більш дорогі. Віддайте авто в мийку і попросіть майстрів постаратися як слід. Професійна дезінфекція буде ще одним важливим плюсом.
  3. Подайте якомога більше оголошень. Додайте повідомлення про продаж авто в інтернеті, місцевих газетах оголошень і прикріпіть на заднє скло табличку «продаю» з номером телефону. Чим більше джерел ви використовуєте, тим швидше знайдеться клієнт.
  4. Продаж авто в Києві: терміново або дорого? Деякі способи продажу на увазі швидкий результат (компанія Автовикуп, продаж на запчастини), а деякі – більш високу ціну (продаж через інтернет, на авторинку).
  5. Не приховуйте факт аварії. Деякі продавці вирішують не повідомляти покупцям про те, що машина побувала в дорожньо-транспортній пригоді. Насправді встановити цей факт дуже просто. Якщо ви не хочете викликати недовіру клієнта, розкажіть йому про все чесно.

Терміновий продаж уживаних авто

«Автовикуп» – продайте за один день

Якщо ви не хочете витрачати час і сили на переговори, звертайтеся в «Автовикуп». Ми купимо ваш транспортний засіб за ціною до 95% від ринкової вартості. При цьому ви отримаєте гроші вже в день звернення! Можливий також терміновий продаж авто в Києві протягом двох годин. Ви зможете самі вибрати, в якій валюті отримувати оплату: євро, доларах або гривнях.

Зверніться до професіоналів, і команда фахівців виїде за вказаною вами адресою в Києві чи області. Наші співробітники оцінять машину на місці, оформлять всі необхідні документи.

Працюємо з машинами незалежно від їх стану. Ви зможете продати кредитне, бите, несправне авто, а також транспортний засіб на іноземних номерах або машину, що належить юридичній особі. У разі купівлі кредитного товару фірма виплатить кредит і поверне водієві решту коштів, а якщо авто не було розмитнено, ми владнаємо всі труднощі з документами. Угода здійснюється строго конфіденційно! Господар авто повинен мати при собі тільки паспорт і ідентифікаційний код.

Articles
About vikupimavto_user