06.07.2020

Скупка битих авто: як вигідно продати машину після ДТП

Щодня на українських дорогах відбуваються сотні ДТП. За статистикою, всього за перші два місяці 2020 року в аварію потрапило 25 тисяч автомобілів, це на 6% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Після дорожньо-транспортної пригоди, коли емоції і стрес вщухають, водій виявляється перед складним вибором – що робити з машиною? Відновлювати в сервісі, здійснювати самостійний ремонт, звертатися в страхову або віддавати на утилізацію. Одне з найбільш зручних і вигідних рішень – скупка битих авто. Сьогодні пояснимо, чому варто розглянути такий варіант, і як проходить процедура викупу.

Скупка битих авто – дорого і швидко

Якщо після аварії на машині залишилося кілька вм’ятин, які легко можна виправити в будь-якій майстерні – вам пощастило. Але якщо після події ваша улюблена «ластівка» нагадує купу металу, варіантів подальшого розвитку подій не так і багато. Ви можете віддати її на металобрухт, продати на запчастини і т.д. Звичайно ж, виручена сума буде такою маленькою, що ви можете забути навіть про перший внесок за нове авто.

Як вчинити в такому випадку? Скупка битого авто – це найвигідніший варіант. Вам не доведеться витрачати особистий час, сили і додаткові гроші на продаж машини. Компанія «Автовикуп» здійснює скупку битих машини незалежно від стану, в якому перебуває транспортний засіб. Фахівці вирішать всі питання за власника транспортного засобу, а вам залишиться лише отримати суму грошей в будь-якій обраній валюті.

Скупка викуп битих авто

Скупка битих авто - дорого і швидко

Ключові переваги для автовласників:

  • компанія забезпечить евакуатор – машину можна забрати прямо з місця ДТП;
  • вам не доведеться витрачати час на те, щоб зняти її з обліку в МРЕВ;
  • отримати гроші можна відразу ж після оформлення угоди – ніяких відстрочок, часткових виплат та інших «нюансів», які часто висувають приватники;
  • ви отримаєте максимально можливу суму з урахуванням пошкоджень і технічний стан машини.

Скупка викуп битих авто: як формується вартість?

Якщо ви вирішили, що скупка і викуп битих авто – це ваш варіант, потрібно розібратися, яку саме суму ви зможете отримати за свій транспорт. Ціна формується після оцінки технічного стану фахівцем. Процедура оцінки проходить за таким алгоритмом:

  • визначення середньоринкової ціни;
  • вартість ремонту, розрахована майстром, віднімається із загальної ціни;
  • стягується комісія в розмірі 5-10%.

Компанії Автовикуп часто мають власні автомайстерні, тому можуть недорого провести ремонтні роботи і привести транспортний засіб у порядок або розібрати його на запчастини. Завдяки цьому автовласник може розраховувати на найвигідніші умови продажу.

Викуп битих авто і скупка його на запчастини в спеціалізованій компанії – це швидко і максимально вигідно, особливо в разі серйозних пошкоджень. Звичайно ж, скористатися цією послугою чи ні – вирішувати тільки вам. Іноді вкладені в ремонт кошти повністю себе виправдовують, іноді набагато доцільніше віддати машину на автовикуп. Менеджери нашої компанії завжди готові виїхати на місце для оцінки і назвати об’єктивну суму, на яку ви можете розраховувати.

Articles
About vikupimavto_user