30.01.2018

Що таке «авто викуп» і чим він вигідний для вас в нашій компанії

Викуп авто на території України можна назвати порівняно новою послугою. Тим не менш, вона зуміла стати вже досить популярною. Причин такого попиту безліч. Найбільш поширену з них пов’язують з нещодавніми стрибками валюти, яка призвела до того, що багато жителів нашої країни почали брати кредити на автомобіль і не змогли їх виплатити. Причиною термінового викупу авто може бути також ДТП, після якого у вас просто немає ресурсів відремонтувати свій транспортний засіб.

Швидкий викуп авто – це послуга, яка дозволяє власникам автомобілів швидко і порівняно вигідно продати свій транспортний засіб спеціальним фірмам. Такий компаніям є і ми. Якщо ви потрапили на цю сторінку, то вас напевно цікавить як же проходить процес швидкого викупу авто в нашій компанії. Все дуже просто.

Весь процес проходить в чотири етапи:

  • · Вам потрібно зв’язатися з нашими представниками, залишивши заявку на сайті або ж зателефонувавши в офіс за номерами, які можна знайти на головній сторінці;
  • · Потім ви зустрічаєтеся в зручному для вас місці з працівником нашої компанії для оцінки авто і уточненням всіх деталей щодо угоди;
  • · Ми оформляємо всі необхідні документи для угоди;
  • · Ви отримуєте розрахунок, а ми ваше авто.

«Викуп автомобілів терміново» має на увазі під собою викуп не тільки тих транспортних засобів, які взяті в кредит. Ми також викупимо вашу машину, яка постраждала в ДТП, або ж на іноземних номерах. Угоди можуть укладатися також з метою продажу автомобілів з несправностями. Ми співпрацюємо як з юридичними, так і з фізичними особами. Тому, ви без проблем зможете продати нам кілька старих або несправних автомобілів, які висять, мертвим вантажем на балансі вашого підприємства.

Терміновий викуп з нами це не тільки безпечно, але і надійно

Так уже склалося, що у багатьох жителів нашої країни швидкий викуп авто асоціюється з шахрайством, особливо якщо мова йде про онлайнові продажі. Це і не дивно, адже дійсно є безліч недобросовісних компаній, які займаються нелегальною або невигідною для продавця продажем авто.
Поспішаємо вас запевнити, що наша фірма може надати вам безліч гарантій. Ми працюємо в даній сфері не перший рік, тому знаємо, як важливо, щоб клієнт залишився задоволений. Наша компанія дорожить своєю репутацією – з усіма угодами по швидкому викупу авто проводяться на висококваліфікованому рівні. Ми діємо в рамках чинного законодавства України, і не порушуємо його ні за яких умов.

Ми здійснюємо викуп автомобілів терміново – протягом декількох днів після вашого звернення до нас. Наша компанія гарантує надійність і безпеку укладення угоди. Крім того, ви можете отримати від нашого з вами співпраці непогані гроші. Для того щоб уточнити інформацію щодо того, що потрібно для укладення угоди і як взагалі відбуватися дана процедура, ви можете звернутися безпосередньо до наших консультантів які будуть раді допомогти вам в будь-який час.

Articles
About vikupimavto_user