17.11.2017

Продаж аварійних авто

продаж аварійних автомобілівКожна людина прагне отримати максимальну вигоду при продажу власного майна. Під час продажу аварійних автомобілів, багато автовласників йдуть на хитрі виверти, для того щоб значно підвищити вартість транспортного засобу.

Відновлення аварійного автомобіля – це серйозне завдання, яке вимагає великих вкладень. Прийнявши непросте рішення – відновити аварійне авто, ви позбавляєте себе засоби пересування на невизначений час. При цьому, дуже часто подібна витівка економічно невигідна. Бо часом процес відновлення йде не дуже гладко і трапляється так, що після ретельної реставрації автомобіль ставати не таким, яким він був раніше. Ціна на відновлену машину на авторинку не відрізняється високими показниками. Тому оптимальним варіантом в подібній ситуації стане продаж аварійного автомобіля.

Як максимально вигідно і швидко продати аварійний автомобіль?

Перед продажем транспортного засобу, кожен власник намагається надати йому благородний зовнішній вигляд. Аварійний автомобіль цього не виняток. Але в такому разі не варто сильно надавати цьому значення. У підсумку, ви витратите дуже багато сил і часу на справу, яке в кінцевому результаті себе не окупить. Все що від вас буде потрібно – перед продажем ще раз перевірити стан основних систем і підготувати детальну історію транспортного засобу.

Шукати потенційних покупців на аварійне авто найкраще в Інтернеті. На сьогоднішній день, існує багато корисних торгових майданчиків, за допомогою яких ви можете продати авто максимально швидко і вигідно. Якщо для вас в пріоритеті швидко продати аварійний автомобіль, тоді не варто намагатися приховати від покупця наявність будь-яких пошкоджень, адже рано чи пізно правда відкриється, і покупець розірве угоду, а ви втратите дорогоцінний час.

Під час оформлення угоди ви повинні мати при собі наступні документи:

  • ваш паспорт і ідентифікаційний код;
  • технічний паспорт на автомобіль;
  • якщо ви не є власником транспортного засобу – генеральну довіреність від власника.

Як сформувати ціну на аварійний автомобіль?

Вартість аварійного авто прораховується за наступним алгоритмом: беремо середню ринкову вартість на дане авто, віднімаємо від неї вартість ремонтних робіт, яку визначає експерт і вичитуємо комісію, вона зазвичай становить 5-10%. Дуже часто компанії, що займаються скупкою аварійних автомобілів, мають власні автосервіси і майстерні, завдяки чому ремонтні роботи їм обходяться вкрай дешево. У зв’язку з цим, вони мають можливість запропонувати продавцеві хорошу ціну на машину, так як з наступного її продажу вони отримають значний прибуток.

Істинний автолюбитель знає свій автомобіль до останнього гвинтика, скільки сил, часу, енергії в неї вкладено і у скільки приблизно обійдуться ремонтні роботи. Тому продавати або відреставрувати аварійний автомобіль вирішувати тільки йому.

Articles
About vikupimavto_user