17.11.2017

Викуп битих авто

бите автоУ наш час дуже складно знайти людину, яка взагалі не користується транспортним засобом, як особистим, так і громадським. У зв’язку з цим, кожен з нас у своєму житті може зіткнутися з ДТП, якщо не в якості учасника, то в якості свідка. Згодом настільки неприємного і важкого події залишається велика кількість битих автомобілів з впустив різного ступеня, тобто від простої вм’ятини на бампері до невпізнанного і плачевного стану.

Після подібного інциденту у володаря авто, залишається кілька варіантів розвитку подій:

  • відновити автомобіль – це можливо тільки в тому випадку, якщо він постраждав не критично;
  • здати транспортний засіб на утилізацію, але варто врахувати той факт, що нинішні ціни на металобрухт бажають кращого;
  • спробувати продати постраждалий в ДТП автомобіль самостійно.

Нюанси викупу битих авто

Перше, що ви повинні розуміти – природно більшу суму від продажу подібного автомобіля ви не отримаєте. Адже все буде залежати від загального стану авто, необхідних робіт по його відновленню і вартості ремонтних робіт. Але не варто засмучуватися, оптимальна вартість машини, з огляду на її стан, визначається дуже легко і протягом декількох годин.

Погодьтеся, навряд чи хто-небудь погодиться викупити бите авто з вирахуванням ремонтних робіт. У подібному випадку, потенційним клієнтом може стати перекупник або посередник – рідше той, хто захоче придбати авто для відновлення і подальшого використання. Посередники в цій справі, мають тільки одну задачу – максимально збагатитися на битою машині. Їх вигода полягає в різниці між вартістю відреставрованого автомобіля і покупкою потерпілого авто з ремонтом.

Викуповуючи бите транспортний засіб безпосередньо у власника, потрібно враховувати той факт, що покупка потерпілого автомобіля і його ремонт повинен бути нижче, ніж придбання відреставрованого транспортного засобу.

Як оцінюється битий автомобіль?

Оцінка постраждалого автомобіля повинна здійснюватися за допомогою кваліфікованого експерта. Саме в такому випадку, експертиза береться до уваги під час судових тяжб. Стан потерпілого авто оцінюється декількома способами.

1. Бюджетний метод встановлення номінальної вартості транспортного засобу. Даний спосіб використовується тільки в тому випадку, якщо потерпіла авто приносило своєму власникові певний прибуток. Для звичайних легкових автомобілів даний метод не підходить.

2. Витратний спосіб встановлення вартості. Він базується на первісній собівартості транспортного засобу. На даній основі попередньо оцінюється загальний стан автомобіля, його вік, пробіг і внаслідок, прораховуються витрати на його повне відновлення.

3. Метод порівняння. Для цього беруться два битих авто зі схожою комплектацією, пробігом, параметрами. Після детального огляду в розрахунок вносяться більш детальні коригування. Цей метод найпоширеніший на сьогоднішній день.

Articles
About vikupimavto_user