26.06.2018

Продаж авто – швидко і без головного болю!

Якщо ви хоча б раз намагалися продати авто в Києві, то знаєте, наскільки це складний процес, який забирає час, сили і нерви. Особливо важко продавцям, яким терміново потрібні гроші. Однак є кілька простих порад, які допомагають впоратися з завданням швидко і без особливих проблем.

Продажа авто

Де продавати авто?

Майданчик для продажу авто – перше, з чим потрібно визначитися. Варіантів тут кілька: автомобільний ринок, салон, друковані видання, оголошення по місту і інтернет. Останній вважається кращим.

В інтернеті ви моментально отримуєте доступ до величезної аудиторії. Чим більше потенційних покупців, тим вище шанси, що вам вдасться швидко і вигідно продати машину. Також враховуйте, що не потрібно розміщувати оголошення лише на одному ресурсі. Використовуйте всі доступні варіанти: соціальні мережі, дошки оголошень. Хорошим рішенням стануть автомобільні форуми. Тут завжди «живе» маса відвідувачів, охочих купити авто.
Є і ще один популярний варіант. Компанії, що займаються викупом авто. Практика показує, що це найбільш швидкий спосіб позбутися від машини і відразу отримати за неї гроші. Досить вбити в пошуку «Автовикуп Київ дорого» і зв’язатися з посередниками. Вони оцінять стан вашого автомобіля і повідомлять приблизну вартість викупу. Якщо ціна вас влаштує – залишиться лише зібрати необхідні документи, укласти угоду і отримати гроші.

Ретельна підготовка – гарантія вдалого продажу!

Якщо ви плануєте самостійно знайти покупця, то постарайтеся надати машині хороший товарний вигляд. Перше враження має величезне значення. Бруд, сміття всередині салону, облізла фарба – все це легко відіб’є бажання купити такий автомобіль. Тому скористайтеся наступними рекомендаціями.

  1. Салон зобов’язаний «сяяти» чистотою. Гарненько почистіть внутрішній простір за допомогою миючих засобів і пилососа. Пластикові, дерев’яні поверхні обробляйте спеціальними полиролями. Всі тумблери і перемикачі повинні нормально працювати. Якщо потрібно, постарайтеся вчасно все виправити.
  2. Чистота під капотом. Перед візитом покупця протріть всі деталі. Але тут не можна і перестаратися. Інакше вигляд буде занадто неприродним і викличе підозри.
  3. Підготуйте кузов. Ретельно його помийте, приділіть увагу прихованим місцях, недоступним на перший погляд. Дивіться на авто очима майбутнього покупця. Готуйтеся до того, що він постарається зазирнути в різні потаємні місця. Також позбудьтеся від невеликих подряпин на кузові і додайте блиску. Для цього обробіть поверхню спеціальної поліролью.

Як правильно скласти оголошення?

Щоб швидко і успішно провести операцію, не потрібно писати примітивні і короткі оголошення, наприклад, «продам авто, Київ». Постарайтеся повідомити потенційним покупцям максимум інформації. Пробіг, дата покупки, причини продажу. Подавайте реальну інформацію, уникайте «води» і непотрібних фраз.

Запорука успіху – якісна фотографія. Зйомка повинна проводитися в світлий час доби, після проведення косметичних робіт. Покупцеві потрібно продемонструвати, що машина доглянута.

Приділіть трохи часу підготовці та продаж авто в Києві перестане бути для вас головним болем!

Articles
About vikupimavto_user