25.05.2018

Продаж аварійних автомобілів

Однією з найбільш неприємних ситуацій, яка може статися в житті кожного водія – це ДТП. Після цього стає питання щодо того, як продати аварійний автомобіль. Зараз це вже перестало бути проблемою, завдяки достатку компаній, що займаються скупкою таких транспортних засобів.

Ремонт автомобіля після ДТП – процес, що вимагає багато часу і фінансових витрат, та й не завжди він призводить до потрібного результату. Ця проблема особливо актуальна при серйозному подію на дорозі. Адже може бути і таке, що машина вже не підлягає ремонту. Після виплати страховки, рекомендуємо відразу ж звернутися в нашу компанію для замовлення послуги викупу автомобіля після ДТП. Ми здійснюємо викуп битих авто з усіх міст нашої країни. Все, що необхідно – це зв’язатися з нами будь-яким зручним способом.

продажа аварійних автомобілів

Як продати авто після аварії?

На жаль, зростання дорожніх пригод з кожним днем ​​все зростає. Продати авто після аварії самостійно досить складно. Завдяки роботі нашої фірми, битий автомобіль – це для вас вже не проблема. Ми викуповуємо машину в будь-якому стані. Процес викупу починається з експертної оцінки вартості авто. Закінчується викупом за адекватною вартості і без посередників. Ми проводимо оперативний розрахунок, зберігаючи повну конфіденційність.

Здійснюючи постійний ремонт старих машин, водій позбавляється шансу придбати новий автомобіль. Авто після аварії, продаж яких відбувається з нашою допомогою, дозволить вирішити всі проблеми з битим транспортом. Крім цього, скористатися даною послугою можуть ті, хто не любить довгої тяганини з оформленням документів при продажу. Викуп аварійних авто можуть запропонувати не всі компанії. Однак ми надаємо своїм клієнтам вигідні умови для продажу свого «залізного коня» після аварії і допомагаємо продати аварійний автомобіль в будь-якому стані.

Переваги продажу аварійного авто

Головний плюс полягає в тому, що автомобіль після ДТП можна продати. Простіше кажучи, він не безнадійний. Крім того, ця процедура дуже швидка і вона може тривати всього один день.

Продаж аварійних машин має такі переваги:

  • Немає необхідності витрачати свій час на дорогий ремонт. Фахівці нашої компанії миттєво виїжджають на місце знаходження транспорту для того, щоб оцінити ситуацію, обговорити умови продажу і вартість.
  • Оперативне оформлення всіх необхідних документів.
  • Швидке отримання грошей продавцем. Наші співробітники пропонують вигідну ціну, орієнтуючись на ваші інтереси.
  • Унікальна можливість придбання нового авто.
  • Відсутність переживань і не потрібних проблем.
  • Повна безпека і таємність одержаної інформації. У цьому делікатному питанні ми забезпечуємо надійність угоди.

Наша компанія пропонує продати авто після аварії на найоптимальніших умов. Відновлення такої машини набагато затратне і тривалий за часом. Наша компанія забезпечує вас цінним пропозицією, від якого ви гарантовано отримаєте вигоду.

Articles
About vikupimavto_user