20.04.2018

Продам авто після ДТП: як отримати максимальну вигоду?

Аварійні ситуації на дорозі трапляються нерідко. В результаті є серйозно пошкоджене авто, яке практично неможливо продати, а подальшої експлуатації воно не підлягає. Як правильно вчинити автомобілісту в цьому випадку?

Скупка битих авто

Продати машину після дорожньої пригоди на авторинку практично неможливо. Навіть якщо авто нормально функціонує, його вартість знижується в кілька разів. Причиною цього є небажання автомобілістів експлуатувати транспортний засіб, який може функціонувати з перебоями в роботі.

Відновити машину після аварії власними силами дуже складно і дорого. Тому варто задуматися над її продажем. Кращим варіантом в такому випадку є автовикуп.

Звернення до компетентних фахівців гарантує автомобілісту:

  • оцінку реального технічного стану авто;
  • оперативний виїзд фахівця до місця перебування транспортного засобу;
  • можливість з максимальною вигодою продати машину після ДТП.

Компанії, які займаються швидкої скупкою автотранспорту, практично завжди виїжджають до клієнтів після першого дзвінка. Тому автомобілістам не доводиться довго чекати відповіді, що робити з битим транспортним засобом.

У більшості випадків співпрацю з компаніями по Автовикуп приносить власникам машин після ДТП значно більшу суму, ніж можна отримати від здачі авто на металобрухт або продажу його на запчастини. Тому таке звернення є обоюдновигодним: і для автомобілістів, і для скупників автотранспорту.

Крім фінансової вигоди, автовикуп машин після ДТП економить автомобілістам масу часу. Вам не доведеться довгостроково відновлювати транспортний засіб, а також чекати покупця, який готовий викласти прийнятну для вас суму.

Де знайти компанію, з якою вигідно співпрацювати?

У вас є авто після ДТП, і ви не знаєте як його продати з максимальною вигодою? Зверніться до фахівців нашої компанії. Ви зможете залишити заявку онлайн або зателефонувати на пряму лінію.

Співпраця з нами – це гарантія множинних переваг, серед яких варто відзначити такі, як:

  • швидке виконання заявки;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта нашої компанії;
  • якісна оцінка технічного стану транспортного засобу;
  • чесне і прозоре формування вартості автомобіля;
  • високі ціни на проблемні машини;
  • можливість отримати гроші від продажу прямо на місці проведення оцінки.

Купівля битих машин нашими фахівцями здійснюється в повній відповідності з чинними Законами України. Тому власники авто після ДТП мають можливість швидко і законно отримати вигідну суму від продажу.

Бажаєте продати автомобіль після ДТП за хорошою ціною? Фахівці нашої компанії докладуть максимум зусиль, щоб продаж проблемного транспортного засобу була вигідною для вас.

Articles
About vikupimavto_user