30.05.2017

Що потрібно знати під час викупу авто?

Зараз на ринку послуг чималою популярністю користуються приватні фірми, які займаються купівлею автомобілів та інших транспортних засобів. Це й не дивно, адже багато людей бажають заощадити час і вберегти свої нерви. Набагато простіше довірити справу тому, хто добре знає процедуру і здійснить її набагато швидше.

Є і ті люди, котрі не звертаються за сторонньою допомогою, остерігаючись аферистів. Давайте поговоримо про те, що необхідно знати про автовикуп, щоб зробити це самостійно грамотно і законно, або ж, щоб не стати жертвою незаконних дій, звернувшись до приватних агентств. В першу чергу варто звернути увагу на фірму-скупника.

Автовикуп – справа не складна для тих, хто знає законодавство.

Але ті, хто не розбираються в продажах транспортних засобів, можуть легко потрапити на вудку шахраїв. Тому, перед тим, як продавати авто, ознайомтесь з законами або проконсультуйтесь у юриста. Краще користуватися послугами перевірених скупників, для цього розпитайте у своїх друзів і знайомих чи можуть вони порекомендувати Вам хорошу фірму, яка займається Автовикупом. Багато сумнівів у простого народу виникає через те, що процедура продажу здійснюється швидко. Але закони, що діють зараз в нашій країні, дійсно дозволяють здійснити продаж всього за один день.

Експертна оцінка проводиться кваліфікованими спеціалістами досить швидко і може бути проведена як на території фірми, так і за місцем знаходження Вашого авто (якщо воно розбите або в неробочому стані). Реєстрація транспортного засобу буде виконана за місцем звернення, незалежно від місця реєстрації (згідно з Постановою про порядок державної реєстрації), що значно спрощує процедуру.

Тобто, Ви зможете продати свій автомобіль в іншому регіоні, при цьому покупець зможе зареєструвати його на себе без будь-яких перешкод. Також знижено відсоток прибуткового податку для продавців автомобілів. Тепер податок сплачується перед нотаріальним посвідченням договору за місцем нотаріального посвідчення в розмірі 5% від отриманих в результаті продажу засобів – для резидентів, і 15-17% – для нерезидентів. Ми пропонуємо Вам Автовикуп з дотриманням всіх законодавчих норм і правил. Економте свій час – довіряйте автовикуп нам.

Articles
About vikupimavto_user