30.05.2017

Плюси і мінуси автовикупу: швидкий продаж чи втрата грошей?

Досить часто трапляються ситуації, при яких автолюбителю необхідно швидко продати свій автомобіль. Можливо, у нього з’явився кращий варіант, можливо, терміново знадобилися гроші. Причин може бути багато, як і виходів з ситуації, проте далеко не завжди на машину може швидко знайтися покупець. До того ж автовласники часто натикаються на оголошення, які пропонують продати транспортний засіб всього за 30 хвилин. Як працює такий авто викуп і яке може бути підводне каміння.

Переваги послуги

Першим і головним плюсом є можливість продати свій автомобіль максимально швидко. Компанії не зацікавлені у втратах часу і тому забезпечують практично миттєве переоформлення документів і розрахунок з продавцем. Крім того, такі організації пропонують викуп майже гарантовано, відмови дуже рідкісні.
Автовласникові вдається не тільки заощадити величезну кількість часу, а й захистити себе від всіляких неприємностей. Компанія-посередник самостійно оформляє всі необхідні документи, роблячи це з Вашою присутністю. Таким чином, ви контролюєте весь процес, відразу ж отримуєте розрахунок, і обидві сторони залишаються задоволені угодою.

Також вам не доведеться витрачати величезну кількість часу на пошук клієнта. Щоб продати свій автомобіль, необхідно проаналізувати більшість інтернет-майданчиків, які пропонують продаж машин, можливо, дати рекламу в засоби масової інформації (що не безкоштовно), тощо. Однак, ніяких гарантій, зрозуміло, немає. А тут у вас є готовий покупець, до якого ви звертаєтесь самі. Відсоток відмов досить малий, вони трапляються лише в тому разі, якщо продавець пропонує металобрухт.

Недоліки авто викупу

Звичайно, дана послуга не позбавлена ​​і недоліків. Головним з них є порівняно низька ціна за автомобіль. Ви навряд чи зможете виручити ту кількість грошей, яку вам може запропонувати приватний покупець, тому продавати хороший автомобіль через авто викуп просто невигідно. Недолік можна перетворити на перевагу, якщо мова йде про машину, яку не вдається продати довгий час, або не вдається виручити навіть ту суму, яку пропонує авто викуп.

Крім того, отримати гроші відразу вдається не завжди. Незважаючи на те, що компанії обіцяють розрахунок одразу ж після переоформлення документів, в реальності на це йде більше часу. І це не говорить про те, що компанія є шахраями. Вони розрахуються, але коли вони це зроблять – велике питання.

Авто викуп – це дуже широке поле для шахрайства. Відповідно, звернувшись в недобросовісну компанію, ви ризикуєте залишитися і без автомобіля, і без грошей, тому необхідно ретельно перевіряти інформацію про організацію, в яку ви звертаєтеся.

Таким чином, довіритися авто викупу можна, однак будьте готові до того, що не дорахується приблизно 15% вартості автомобіля, і розрахунок може дещо затягнутися.

Articles
About vikupimavto_user