19.03.2018

Перевіряємо авто на угон: тонкощі і нюанси

Перевіряємо авто на угон: тонкощі і нюансиДля добропорядного громадянина покупка краденого авто стане справжнім пеклом. На жаль, із загальної кількості автомобілів на дорогах приблизно 2% є викраденими. Якщо бути підкованим і обізнаним в цьому питанні, вдасться уникнути безлічі проблем. У більшості випадків допомагає досвідчене око, а також безцінний досвід.

На що звернути увагу при покупці

Щоб перевірити авто на угон, потрібно включати логіку і дедукцію.

Насамперед, покупцям слід звертати свою увагу на такі моменти:

  • деталі кузова і розміщені поблизу елементи пошкоджені;
  • дверні замки мають підозрілі сліди;
  • спостерігаються механічні пошкодження в області дверей;
  • дистанційна система управління не працює;
  • в салоні авто є осколки скла;
  • є сліди поломки замка запалювання;
  • кабель або приладова панель погано працюють.

Насправді будь-які пошкодження можуть свідчити про викрадення машини. Однак професійні майстри своєї справи знають, що сліди необхідно маскувати. Але часто вони роблять це «не на совість», а просто, щоб приховати зовнішні ознаки. Тому важливо уважно оглянути всі деталі, їх справність, перевірити, як функціонує авто.

Як не попастися в пастку шахраїв

На жаль, навіть досвідчені автомобілісти можуть стати жертвою недобросовісних продавців. Слід довіряти лише тим продавцям, яких ви особисто знаєте, або яких вам рекомендують хороші люди. Але обов’язково потрібно знати, як перевірити авто на угон, адже навіть сам продавець міг потрапити в руки шахраїв, не здогадуючись про це.

Перевірити автомобіль за номером VIN ідея хороша, але не завжди вона дає достовірну інформацію. Зовсім нерозумно судити про минуле транспортного засобу за номерами. Пробити номер авто зовсім варіант програшний, так як шахраї міняють номерні знаки. Визначити на око, викрадене авто чи ні, також досить проблематично.

Єдиним вірним способом перевірки транспортного засобу буде використання офіційного порталу ГИБДД. Коли з’ясується, що куплене авто в угоні, нового господаря чекають численні проблеми. Якщо в місцевості знаходження авто немає бази машин в угоні, тоді потрібно звернутися туди особисто. Така інформація надається виключно по краденим машинам, дані про закладені транспортних засобах відсутні.

Пам’ятайте, що торгівля краденими автомобілями є кримінально караним справою. Якщо ви плануєте займатися бізнесом, пов’язаним з купівлею і продажем уживаних машин, тоді будьте дуже завбачливі і все ретельно перевіряйте перед тим, як прийняти рішення. Шляхів для точної перевірки машини існує маса. Ви можете скористатися послугою експертизи або звернутися до професіоналів. У питанні викрадених авто набагато доцільніше запобігти проблемі, ніж з нею боротися.

Articles
About vikupimavto_user