07.09.2018

Особливості проведення процедури термінового викупу авто

Більшість автолюбителів знають, що продати автомобіль терміново, та ще й старий – це завдання не з легких. Іноді на цей процес йде кілька тижнів, але бувають випадки, коли власнику доводиться чекати місяць і навіть рік. Якщо автомобіль ще і не в кращому стані, то за цей час ви наслухаєтеся багато невдоволення потенційних клієнтів, які хочуть знизити ціну до мінімуму. У такому випадку кожен погодитися, що на це не завжди є час і бажання. Щоб уникнути всіх цих неприємних моментів і прискорити процедуру продажу, краще звертатися в спеціалізовані компанії, які пропонують викуп несправних авто.

срочный выкуп авто

Чому вигідно користуватися послугою терміновий викуп автомобіля?

Багато людей боятися користуватися послугами компаній, що займаються скупкою машин і автосалонів, помилково вважаючи, що так вони можуть втратити великі гроші. Як правило, такі компанії пропонують ціну максимально наближеною до ринкової, тому різниця в ціні не буде перевищувати 10% від реальної вартості авто. Крім цього, такий спосіб продажу має низку додаткових переваг, серед яких:

  • Оперативність проведення процедури. Терміновий автовикуп дає можливість продати свою машину за рекордно короткий час. Діагностика та перевірка всієї документації в такому випадку займає всього кілька годин, що є величезним плюсом для тих, кому терміново потрібні гроші.
  • Мінімальні клопоти і рішення всіх проблем. Ті, хто продавав свою машину через оголошення на сайтах, знають наскільки це тривалий і проблемний процес. Нескінченні покази авто, перевірки документів, дзвінки і прохання знизити зазначену ціну, не кажучи вже про всі інші нюанси. Звертаючись до компанії з викупу авто, ви зможете позбутися від усіх цих турбот. Досвідчені фахівці зроблять все за вас.
  • Миттєве отримання оплати. Після оформлення всіх необхідних документів, автовласник передає компанії ключі від транспортного засобу і отримує обумовлену суму грошей. Це означає, що вам не доведеться чекати, поки з’явитися покупець.
  • Відсутність ризику. Продаж старих автомобілів дуже часто привертає різного роду аферистів, які можуть залишити вас без грошей і автомобіля. Зазвичай вони пропонують занадто велику суму, без будь-яких підтверджуючих документів. Уникнути цього вам допоможе співпраця зі спеціалізованими компаніями.

Крім цього, терміновий автовикуп можна провести навіть у разі відсутності повного пакету необхідних документів. Прикладом можуть бути ситуації коли, на машину накладений арешт або автомобіль узятий в кредит. У таких випадках продати машину буде дуже складно, адже її неможливо поставити на облік. Вирішення цієї проблеми досить просте – скористатися послугою терміновий викуп автомобіля від компанії «Автовикуп».

Чому варто вибрати компанію «Автовикуп»?

Компанія працює в цій сфері вже не перший рік, і тому може гарантувати сервіс на високому рівні. Крім цього тут ви зможете розраховувати на ціну, максимально наближену до реальної вартості автомобіля, а також виплату цієї суми в найкоротші строки. Порадує також оперативність оформлення угоди, що особливо важливо в разі термінового продажу машини. Щоб все це стало доступно і вам, просто заповніть електронну форму зворотного зв’язку або зателефонуйте за вказаним на сайті телефоном.

Articles
About vikupimavto_user