30.05.2017

Основні фактори, що впливають на ціну старого авто під час продажу

Рішення продати своє авто виникає у багатьох автовласників. Причини можуть бути зовсім різними: комусь терміново потрібні гроші, хтось хоче вкласти суму в майбутню справу, а у когось авто сильно постраждало після ДТП і його ремонт дуже дорогий. Продати старий автомобіль сьогодні дуже просто, адже існує автовикуп. Київ – це місто, де така послуга користується величезним попитом. Це пов’язано з тим, що багато хто прагне продати свою машину якомога швидше. Автовикуп надає таку можливість, здійснюючи послугу максимально швидко і без особливих фінансових затрат з боку продавця. Ціна старого автомобіля може істотно відрізнятися, все залежить не тільки від віку і марки “залізного коня”, але і від інших факторів, про які ми з вами поговоримо.

Технологічні моменти при покупці старих автомобілів

Технології не стоять на місці, ось і електронні новинки буквально увірвалися в світ авто. На новітніх транспортних засобах це, звичайно ж, добре, але на старих авто такі технології мало кого цікавлять. Більшість покупців орієнтується на інші моменти, а не на, скажімо, новітню аудіо або відео систему, таким чином істотно переплачуючи.

Зовсім інша справа – вбудована заводська навігація. Наприклад, вартість автомобіля збільшує GPS/ГЛОНАСС система. Встановлена ​​сума цілком покриває собівартість якісної навігації, що і пояснює популярність заводського пристрою, адже навіть якщо окремо купити додаткове обладнання GPS, то не факт, що воно буде добре триматися на лобовому склі і довго прослужить.

Турбіна, тюнінг та інше

Більшість автомобілістів вважають, що наявність потужної турбіни, сучасний тюнінг та інші модернізації можуть зробити машину дорожче. Але багато покупців навіть не розглядають такі варіанти, побоюючись, що додаткові елементи авто можуть швидко вийти з ладу і подальша експлуатація стане дорогим задоволенням.
Саме тому, якщо Ви хочете, щоб у вашого авто швидко знайшовся покупець, до модернізації трансмісії і системи безпеки бажано не вдаватися.

Салон

Стан салону машини також впливає на вартість. Шкіряні сидіння, безумовно, збільшують ціну. Але покупців приваблює не те, з якого матеріалу зроблені сидіння, а наскільки чистий і доглянутий салон. Перш ніж продавати свій автомобіль, зверніться в автомийку, де досвідчені фахівці позбавлять машину не тільки від бруду, але й від неприємного запаху в салоні. Таку процедуру потрібно робити в тому випадку, якщо Ви часто курите або перевозите домашніх тварин (кішку або собаку).

Але це ще не все, зношені килимки в салоні виглядають вельми непривабливо, тому їх слід замінити хоча б на недорогі, але нові килимки.

Кузов

Покупці насамперед звертають увагу на кузов. Якщо з моменту покупки авто ви за його станом ретельно стежили, то хвилюватися не варто – автомобіль не втратить в ціні. Але якщо на кузові чітко видно подряпини, вм’ятини або сколи, то такі дефекти потрібно усунути, інакше авто втратить свою цінність і його купувати ніхто не буде.

Ще один момент, з поверхні кузова краще прибрати наклейки і додаткові елементи. Так шанси швидкої покупки вашого авто зростуть в рази.

Технічний стан

Історія обслуговування транспортного засобу також впливає на його ціну. Чим частіше автовласник звертався в дилерський центр, тим дорожче можна продати автомобіль. Якщо в історії обслуговування є дані про заміну масла, приводних ременів, колодок та інших важливих елементів, то збільшити вартість авто можна до 10%.

Пробіг старого автомобіля

І останній, але дуже важливий критерій – пробіг “залізного коня”. Саме він є ключовим при установці ринкової ціни на транспортний засіб. Пробіг може істотно відбиватися на вартості автомобіля. Найбільше цінуються авто з невеликим пробігом, які мають рік випуску, наприклад, більше 8 років.

Як бачите, критеріїв, що впливають на вартість вашого автомобіля, більш ніж достатньо. З огляду на всі основні нюанси, ви зможете продати свій автомобіль досить швидко.

Articles
About vikupimavto_user