30.05.2017

Як виявити, що машини побувала у ДТП?

Ситуація в країні така, що не кожен може дозволити собі придбати новий автомобіль. Тому багато водіїв звертають увагу на старі машини. Терміновий викуп авто пропонують багато компаній. Більшість з них мають досить великі автопарки, де можна придбати як вітчизняні, так і закордонні марки. Але в більшості випадків багато покупців спантеличені питанням, чи побувала певна модель в аварії? Визначити “биту” машину дуже просто, якщо її уважно розглянути.

Основні ознаки авто, яке побувало в аварії.

При огляді автомобіля можуть бути виявлені пошкодження, які свідчать про те, що машина постраждала в ДТП.

Найчастіше такими дефектами є відсутність або пошкодження таких деталей, як:

  • бічні дзеркала заднього виду;
  • ручки дверей;
  • молдинги, тощо.

Наприклад, якщо ремонтувалися двері, то пошкоджені ручки могли цілком залишити.

Освітлення при огляді автомобіля має бути хорошим, природним. Причому оглядати транспортний засіб потрібно з різних ракурсів. Найчастіше з боку можна побачити, що відтінки в різних елементах відрізняються.

Важливо також враховувати стан лакофарбового покриття. Воно повинно бути однаковим на всьому кузові. Якщо автомобіль піддавався аварії, то з одного боку кузова можуть бути помітні маленькі відколи й подряпини, а з іншого – вони відсутні. Це означає, що деякі елементи кузова ремонтувалися або зовсім замінялися.

Відкривши двері автомобіля, потрібно уважно оглянути, в якому стані знаходяться кріпильні болти дверних петель. Про ремонт говорять сліди викручених болтів. Про те, що машина піддавалася ремонту, свідчать також проблеми з відкриванням і закриванням дверей, капота і багажника.

Викуп битих авто, вартість аварійного автомобіля

Дізнатися про те, що кузов фарбувався нескладно: в затишних місцях можна побачити сліди полірувального складу, які зовні нагадують пил білого кольору. Його часто використовують після фарбування. Також визначити те, що машина була пофарбована можна спеціальними приладами, які вимірюють товщину шару покриття. Вся поверхня кузова повинна бути покрита однаковою товщиною шару ЛКП.

Зверніть увагу і на зварні шви в тих місцях, де з’єднуються кузовні деталі. Головна ознака ремонту – сліди зварювання від зварювального напівавтомата. У заводських умовах використовується точкове зварювання.
Всі ці моменти повинні вас насторожити і до вибору автомобіля потрібно уважно придивитися.

Articles
About vikupimavto_user