30.05.2017

Оцінка стану використовуваного транспортного засобу: На що звернути увагу?

Багато водіїв віддають перевагу не новим автомобілям, а вже тим, які були у використанні. Такий попит не випадковий, адже машини колишнього використання за ціною набагато доступніші, ніж нові іномарки. Викуп старих авто здійснюють багато компаній, причому на вигідних умовах.

Перш ніж купувати авто, яке Вам сподобалось, необхідно оцінити його стан. Як це зробити, запитаєте ви? Все дуже просто: ви можете прислухатися до працюючого двигуна, придивитися на фарбування кузова або відігнути гумки ущільнювачів. Але оптимальніше все-таки звернутися за допомогою до фахівців СТО. І краще, якщо це буде та станція, якій ви довіряєте, а не та, яку пропонує продавець.

Після перевірки автомобіля працівники СТО повинні з’ясувати наступне:

Можливі дефекти (подряпини, іржа, вм’ятини). Не варто відразу ж відмовлятися від машини, якщо була заміна дверей або крила. Старі автомобілі рідко бувають без пошкоджень.

Стан двигуна, гальм, підвіски. Старий автомобіль може мати неполадки. Ви повинні вирішити, чи вартий ремонт ваших капіталовкладень.

Оцінка старого автомобіля становить близько 0,1% від суми угоди. Існують різні варіанти оплати. Наприклад, якщо продавець запевняє, що машина не потрапляла в аварію, а на СТО вам говорять зворотне, то за послугу повинен заплатити продавець. Якщо результати перевірки позитивні, то суму вносите Ви. Для того щоб не було непорозумінь, подібні нюанси потрібно обговорювати заздалегідь.

На які нюанси звернути увагу?

Після того як Вам сподобалася певна модель, не варто відразу відправлятися на СТО.

Спершу потрібно звернути увагу на деякі фактори:

  • Кількість власників машини. Вас має насторожити те, що колишніх господарів більше в два рази, ніж вік самого авто.
  • Наявність наклейок, різних обважень, а також пропалених сидінь і заляпаної стелі. Це говорить про те, що колишній господар ставився до транспортного засобу неналежним чином.
  • Вік автовласника. Більшу довіру викликає 35-річний чоловік, який має хороший водійський стаж, ніж молодий 25-річний водій, стаж водіння якого становить не більше 7 років.
  • Оцінивши свій автомобіль за всіма правилами, Ви напевно не прогадаєте в покупці. А придбаний транспортний засіб прослужить Вам достатньо довго.
Articles
About vikupimavto_user