27.06.2019

Оцінка автомобіля для викупу – всього за 20 хвилин

Продаж машини – це клопіткий і тривалий процес. Щоб продати авто, багатьом власникам доводиться подавати оголошення на кількох різних онлайн-майданчиках, багаторазово їздити на авторинок і вчитися правильно вести переговори з потенційними покупцями. Якщо гроші за машину хочеться отримати швидше, то краще вибрати інший шлях – продаж компанії Автовикуп. Співробітники такої фірми приїдуть за названою вами адресою, дуже швидко оцінять машину і придбають її в рекордно швидкий термін – всього за один день. При цьому продавець в результаті операції отримає не менше 80% від ринкової вартості авто.

Переваги «Автовикупу»

Компанія лояльна до клієнтів і пропонує дуже вигідні умови продажу. Головні переваги, які отримує клієнт – це швидкість покупки і забезпечення юридичної прозорості угоди.

 1. Співробітники «Автовикуп» виїдуть на місце в будь-яку точку Києва і області за названою вами адресою.
 2. Оцінка автомобіля на викуп здійснюється на місці протягом двадцяти хвилин. Оцінка від СТО при цьому не потрібна. Клієнт може збільшити вартість своєї машини, попередньо усунувши дрібні несправності.
 3. Співробітники знімуть машину з обліку в МРЕВ.
 4. Власник авто отримає гроші не пізніше, ніж через добу після того, як зв’яжеться з менеджером. Гроші клієнт отримає в будь-якій валюті – доларах, євро або гривнях.
 5. Угода абсолютно конфіденційна. Її оформлення здійснюється відповідно до законодавства України.
 6. Компанія «Автовикуп» працює з раннього ранку до пізнього вечора без вихідних.

оцінка автомобіля для викупу

Яке авто можна продати?

Існує кілька категорій машин, власникам яких доводиться чимало помучитися в процесі продажу. «Автовикуп» можна продати будь-яку проблемну машину. Оцінка та викуп автомобіля будуть проведені протягом двох годин.

 • Кредитне авто. Компанія Автовикуп придбає машину і заплатить власнику різницю між сумою кредиту і вартістю авто.
 • Бите авто. Машину після аварії продати нелегко, адже потенційні покупці побоюються прихованих поломок.
 • Компанія Автовикуп придбає такий автомобіль в будь-якому стані за оптимальною ціною.
 • Несправне авто. Машина “не на ходу» – це справжня «головний біль» для власника. Перед продажем таке авто доведеться ремонтувати. А ось компанія Автовикуп придбає автомобіль з будь-якими поломками.
 • Авто від юридичного власника. «Авто викуп» купить комерційну машину у компанії або фірми.
 • Нерозмитнене авто. Власники автомобілів з іноземними номерами не мають можливості продати їх, адже найчастіше покупці не хочуть порушувати закон.

Співпраця з компанією «Автовикуп» – максимально вигідно для людей, які хочуть отримати гроші максимально швидко, при цьому заощадивши час на оцінку. Оцінка при викупі автомобілів в компанії Автовикуп буде швидкою навіть в тому випадку, якщо машина несправна або бита.

Articles
About vikupimavto_user