22.02.2018

Кому і як продати авто після ДТП

машина після дтпНа сьогоднішній день число автомобілів на дорогах помітно зросла. В результаті збільшилася і кількість аварій. Від них, на превеликий жаль, не застрахований ніхто. Часом після ДТП ще якось можна полагодити, але є і ряд випадків, коли автомобіль привести в нормальний стан просто неможливо. Крім того далеко не у всіх є можливість чекати страхових виплат, щоб відправити транспортний засіб на ремонт, особливо якщо авто необхідно для щоденного використання. В такому випадку виникає потреба в його продажу. Але погодьтеся, навряд чи хтось купить у вас автомобіль після ДТП. Якщо навіть і знайдуться бажаючі, то, швидше за все від такої угоди великої вигоди ви не отримаєте.

Для того щоб не витрачати свої нерви на пошуки покупця, ви можете скористатися послугами спеціалізованих компаній. Вони проведуть викуп авто після аварії в досить стислі терміни і на взаємовигідних умовах. Знайти сьогодні хорошу компанію, що займається викупом не так вже й складно. Але все ж перед тим як укласти з ними угоду, варто вивчити кілька варіантів для того щоб в кінцевому підсумку вибрати найбільш вигідне пропозиції.

Переваги укладання угоди з продажу битого автомобіля

Основна перевага від угоди продажу машини після ДТП полягає в тому, що незалежно від того в якому стані знаходиться транспортний засіб його можна продати. По-друге, на цей процес у вас піде не більше доби. Крім того:

  • вам не потрібно буде займатися ремонтом автомобіля;
  • вся документація оформляється швидко;
  • вам не потрібно буде викликати евакуатор;
  • швидка оплата готівкою.

Для того, щоб укласти угоду з викупу авто після аварії, вам потрібно всього лише зв’язатися з необхідною фірмою. Фахівець компанії сам приїде у зручний для вас місце і час і обговорить з вами суму викупу та інші умови угоди. Таким чином, ви зможете заощадити багато часу. Крім того, від такого роду співпраці ви зможете отримати гідну оплату. Як правило, продавцю пропонується найбільш оптимальна вартість, при цьому враховуються і інтереси фірми. На захмарні ціни ви явно можете не розраховувати.

Компанії які проводять автовикуп битих авто зацікавлені в залученні нових клієнтів, тому дорожать своєю репутацією. Угода проводиться конфіденційно і законно. Всі умови договору строго дотримується, а весь процес угоди проводитися на висококваліфікованому рівні.

Чому варто укласти угоду викупу авто після ДТП з компанією Авто викуп

Ми працюємо в даній сфері вже не перший рік. За цей час компанія «Авто викуп» зуміла зарекомендувати себе як надійний і безпечний партнер. Вся процедура купівлі / продажу проводиться конфіденційно. Крім того, ми пропонуємо найбільш вигідну ціну для своїх клієнтів. Уточнити умови угоди або ж замовити виїзд працівника для її укладення ви можете, зв’язавшись з нами менеджером по номеру який знайдете на головній сторінці сайту.

Articles
About vikupimavto_user