30.05.2017

Кому можна продати бите авто і чи вигідно це?

Будь-який водій, який пережив ДТП, знає наскільки це неприємно і проблемно. Навіть якщо обійшлося без жертв і постраждав тільки ваш транспортний засіб, мороки вам буде більш ніж достатньо. Якщо пошкодження незначні, то питань немає – можна поїздити і в «пом’ятому» автомобілі до тих пір, поки у вас не з’являться гроші на його ремонт. А що робити якщо машина не на ходу?

Якщо пошкодження досить сильні і ремонтувати машину вам просто невигідно, то краще звернутися до скупника автомобілів. Купівля битих авто для декого є серйозною роботою. Дрібні фірми, а то і цілком солідні компанії скуповують машини після ДТП і беруть на себе всю чорну роботу – розбирання на деталі і пошук покупців для цих самих деталей.

Продаж битого авто буде вигідним для вас в тому разі, якщо ви не маєте можливості відремонтувати авто після ДТП, або воно вже не підлягає ремонту. Якщо ж сталося так, що саме ви були винуватцем ДТП і вам потрібні гроші для покриття витрат на штрафи і відшкодування збитків постраждалій стороні – автовикуп для вас.

Співпраця з фірмою, що надає таку послугу, як купівля битих авто, вигідна з кількох причин:

  • По-перше, фірми, що займаються скупкою машин після ДТП найчастіше самі забезпечують евакуатор.
  • По-друге, немає потреби негайно знімати з обліку автомобіль.
  • По-третє, отримати гроші за своє авто ви можете відразу ж.
  • По-четверте, зазвичай скупник оплачує 90% ринкової вартості машини – це вигідно в умовах термінової покупки / продажу.

Формування ціни битого авто

Ціна на битий автомобіль формується таким чином: береться середня ринкова ціна на такий автомобіль, від неї віднімається вартість ремонту, яку визначає фахівець, а також віднімається комісія – зазвичай від 5% до 10%. Найчастіше компанії, які займаються купівлею битих машин, тримають свої СТО і майстерні, тому ремонт їм обходиться недорого. Це дає можливість запропонувати власнику максимально можливу вартість за бите авто, а заробіток отримати з подальшого його продажу.

Звичайно ж, вигідніше за все було б повністю відновити свій автомобіль після ДТП, але це не завжди можливо. Незначні ж пошкодження краще усунути самостійно, навіть якщо ви збираєтеся пізніше все одно продавати авто. Незначні на вигляд вм’ятини можуть викликати проблеми з відкриванням дверей і навіть злегка зміщений кузов дасть про себе знати, так як гума буде зношуватися швидше. Таким чином, ціна на «злегка» пошкоджене авто може бути значно нижчою, ніж ви очікували.

Досвідчений водій знає свою машину, знає скільки в неї вкладено і у скільки обійдеться ремонт. Тому продавати бите авто або зайнятися його ремонтом – вибір кожного.

За послугами такого виду ви можете звернутися в нашу компанію. Але ми вам бажаємо, щоб вам довелося продавати авто тільки для того, щоб купити нове, краще.

Articles
About vikupimavto_user