30.05.2017

Кому можна довірити автовикуп?

Купівля автомобіля зараз не є проблемо. Як на первинному, так і на вторинному ринку представлені найрізноманітніші моделі вітчизняних і закордонних виробників. Можна підібрати модель практично на будь-який смак, будь-якого кольору, з різними функціональними можливостями.

Якщо ви використовуєте машину для перевезення речей, невеликих вантажів і здебільшого просто для пересування, то, швидше за все, ви будете звертати увагу в першу чергу на технічну сторону.

Якщо ж машина повинна відповідати вашому статусу і викликати повагу до вас у оточуючих, то важливим буде її зовнішній вигляд і репутація виробника.

Для тих, хто не має можливості купити нову машину з конвеєра, необхідно звернутися до компаній з викупу авто. Це зовсім не означає що машина буде в поганому стані, досить часто люди продають практично нові автомобілі. Причиною може стати термінова необхідність в грошах або якщо людина зібралася їхати за кордон на постійне місце проживання. Щоб знайти хорошу машину «з рук», треба витратити досить багато часу. У цьому питанні вам допоможуть компанії, що займаються викупом автомобілів. Звернувшись в таку фірму, ви зможете вибрати авто з великої кількості варіантів, при цьому заощадивши свій час.

Наскільки можна довіряти компаніям при викупі авто

Викуп авто – це справа досить проста, але можуть виникнути і складнощі, якщо ви натрапите на недобросовісну фірму або шахраїв. Критеріями вибору фірми, яка продає автомобілі на вторинному ринку, повинні бути досвід компанії і напрямок її діяльності. Якщо фірма, що здійснює викуп авто працює на ринку досить давно і купує автомобілі різної цінової категорії – це добрий знак. Якщо ж ви потрапили на молоду фірму, яка купує лише биті авто, то краще остерігайтесь співпраці з ними. Поважаюча себе фірма працює з широким спектром марок автомобілів і має пропозиції для клієнтів з різним статусом і статком.

Якщо ви збираєтеся продавати або ж купувати авто у фірми-посередника, обов’язково поцікавтеся усіма деталями угоди. Дізнайтесь, хто оцінюватиме авто, а якщо у вас є знайомий експерт-оцінювач, то поцікавтесь, чи готова фірма співпрацювати з ним. Якщо ціна об’єктивна, то продавець не буде проти огляду вашим або стороннім фахівцем. Також уточніть інформацію про юридичний супровід угоди і про термін процедури. Купівля-продаж автомобіля не повинна займати багато часу. У тому разі, коли час затягують, краще відмовитися від співпраці, адже затримка може бути штучною і свідчить про якісь махінації або незаконні дії.

Ще одним важливим моментом у виборі фірми – є її репутація.

Подивіться чи є відгуки про компанію в інтернеті, на тематичних форумах і ресурсах. Поцікавтеся відгуками на персональному сайті такої фірми.

Як купівля, так і продаж автомобіля, займає багато часу. Необхідно або показувати, або оглядати машину, здійснювати і приймати велику кількість дзвінків, розміщувати або шукати оголошення. Не кожний зможе виділити стільки вільного часу. Рекомендуємо вам звернутися за телефонами, вказаними на нашому сайті, для отримання більш докладної інформації про Автовикуп.

Articles
About vikupimavto_user