06.08.2020

Коли стане в нагоді викуп авто в Києві?

Продаж авто – справа складна і часто затягується по часу. Спочатку передпродажна підготовка, яка забирає чимало ресурсів. Коли автомобіль готовий до продажу, ви розміщуєте оголошення на спеціалізованих сайтах або стаєте частим гостем на авторинку. Чи спілкуєтеся з потенційними клієнтами, ведете переговори і робите багато інших дій, поки зірки не зійдуться, а угода нарешті не відбудеться.

Продаючи майно самостійно, автовласники:

  • витрачають свій час, нерви і гроші, причому у великих кількостях;
  • стикаються з усіма примхами потенційних покупців;
  • можуть продати авто за суму, істотно меншу від очікуваної;
  • ризикують нарватися на шахраїв і залишитися взагалі без нічого.

Є багато причин, через які самостійний продаж автомобіля може за підсумком принести розчарування. На щастя, для столиці є альтернативне рішення – автовикуп в Києві, який пропонує наша компанія. Це особливо актуально, коли гроші від продажу авто потрібні терміново на ті чи інші невідкладні витрати.

автовикуп в Києві після ДТП

Чому варто звернути увагу на автовикуп в Києві?

Викуп автомобіля з кожним роком стає все більш затребуваним. Зростаюча популярність пояснюється перевагами, які забезпечує послуга, а саме:

  • Економія часу. Замість тижнів, які зазвичай йдуть на передпродажну підготовку, пошуки покупців, розміщення оголошень і переговори, ви отримуєте можливість продати машину за лічені дні або навіть години.
  • Відсутність додаткових витрат. Ми виїжджаємо, проводимо діагностику і оцінку машини абсолютно безкоштовно.
  • Об’єктивність. Оцінка автомобіля проводиться компетентним фахівцем в стислі терміни. За підсумком власнику пропонується вартість, максимально наближена до ринкової (до 80% від середньої по ринку).
  • Надійність. Вся операція з викупу авто в Києві оформлюється згідно із законом і відповідає дійсним нормативно-правовим актам. Ви отримуєте всю озвучену суму на свій рахунок.

Все відбувається відповідально, професійно і швидко. Ми завжди йдемо назустріч клієнтам, навіть якщо гроші потрібні вже сьогодні. Наприклад, якщо вам потрібно терміново сплатити кредит, і інших варіантів просто немає. Тим більше, що ми купуємо транспорт в будь-якому стані, навіть після дорожньо-транспортної пригоди.

Вигода в будь-яких обставинах – автовикуп в Києві після ДТП

Продати машину в пошкодженому стані вельми проблематично. За неї рідко пропонують хоч трохи адекватну ціну. А якщо авто не підлягає ремонту, збути його практично неможливо або складно, але за копійки.

Чи варто через це засмучуватися? Ні, адже наша компанія пропонує на цей випадок спеціальну послугу – автовикуп в Києві (ДТП). Ми заберемо биту машину за максимально можливою ціною з урахуванням ваших уподобань за сумою продажу. Завдяки цьому ви позбудетеся від «головного болю» і непогано заробите на угоді.

Articles
About vikupimavto_user