17.11.2017

Як продати автомобіль вигідно?

продаж автомобіляНі для кого не секрет, що продаж вживаного транспортного засобу відповідальна і не особливо весела завдання, особливо в тому випадку, якщо це відбувається вперше в житті. Адже продавець мріє роздобути за його автомобіль кругленьку суму, яку покупець прагне знизити до мінімуму.

Підготовка авто до продажу. Практичні поради

Якщо ви хочете отримати за своє старе авто хорошу суму, тоді в першу чергу, вам потрібно подбати про його зовнішній вигляд.

Під час продажу, машина повинна знаходитися в ідеально чистому стані. За офіційними даними британських вчених, які тривалий час вивчали фактори, що впливають на продаж авто, чистота і свіжість в салоні транспортного засобу підвищують ймовірність успішної операції в середньому на 20-30%. Але, в цій справі головне не переборщити. Адже свіжа забарвлення, повна відсутність подряпин і відколів, можуть підштовхнути покупця до думки, що ваше авто перебувало в серйозну аварію, після якої ви її відреставрували.

Схожі сумніви може викликати кристально чистий двигун, який наштовхує покупця на думку про перенесений капітальному ремонті. Тому все, що від вас буде потрібно – це всього лише очистити двигун від зайвої бруду, нагару і пилу.

Для того щоб у покупця склалося враження про те, що він бере практично новий автомобіль, перевірте рівень масла, антифризу, при необхідності підлити склоочисник.

Під час підготовки його до продажу, враховуйте також той факт, що потьмянілу освітлення від фар, візуально старить транспортний засіб. Тому якщо вас не влаштовує зовнішній вигляд передніх фар, краще замінити їх новими.

Ретельно перевірте шини. Зрозуміло «лисою» гуми на них бути не повинно. Враховуйте той факт, що покупці можуть просити у вас знижку з огляду на те, що на шинах стертий протектор. Але не обов’язково перед продажем встановлювати абсолютно нові шини. На автомобільних ринках, можна придбати стару гуму, яка має ще товарний вигляд.

Більш дорогий вид вашому авто зрадять нові двірники. При цьому даний товар щодо бюджетний, і не вимагає від вас багато витрат.

Як визначиться з ціною автомобіля?

З цим завданням можна з легкістю впоратися при наявності Інтернету. Ви можете подивитися приблизну вартість точно таких марок авто того ж року випуску. Ваша вартість може розходитися в межах 10%, адже вона залежить від загального пробігу автомобіля, його зовнішнього вигляду, стану салону і підвіски, збереження, дефектів, які виникли за роки його експлуатації.

Пошук потенційного покупця

На сьогоднішній день існує декілька варіантів, як продати автомобіль, найпопулярніші це:

  • через Інтернет – в подібному випадку ви безкоштовно отримуєте більшу аудиторію покупців, тому краще розміщувати свої оголошення відразу на декількох майданчиках;
  • розміщення оголошення безпосередньо на машині – ця стратегія спрацьовує тільки в тому випадку, якщо ви кожен день використовуєте автомобіль, і він не припадає пилом в гаражі;
  • оголошення в газеті – це досить застарілий спосіб, так як, на жаль сьогодні, мало хто вдається до допомоги подібного засоби масової інформації;
  • авто ринок – найбільш клопіткий метод продажу транспортного засобу. Часом для того щоб його продати вам буде потрібно простояти цілий день на ринку, при тому, що парковка в подібних місцях платна.
Articles
About vikupimavto_user