30.05.2017

Готуємо автомобіль до продажу: яких моментів необхідно уникати?

Багато автовласників рано або пізно приймають рішення продати свій автомобіль. Комусь сподобалася нова, більш вдосконалена модель авто, хтось терміново потребує в грошах або хоче розвивати свій бізнес. Саме тому, щоб максимально вигідно продати свого залізного коня автовласники йдуть на відчайдушні кроки, навіть не підозрюючи, що зайва підготовка до продажу може зіграти з ними злий жарт. Ми розповімо вам, що недоречно робити під час підготовки до перепродажу і яких моментів слід уникати.

Як здійснити продаж авто?

Існує безліч способів, як продати старий автомобіль. Це Ви можете зробити через оголошення в газеті та в Інтернеті, або за допомогою такої послуги, як автовикуп. Київ – це місто, в якому подібну послугу пропонують багато компаній. Такий спосіб дозволяє швидко і вигідно продати своє авто.
Який би варіант Ви не обрали, транспортний засіб потрібно підготувати до продажу. І тут необхідно враховувати деякі нюанси.

Яким моментам слід сказати “ні”, готуючи авто до продажу:

Технічне обслуговування, проведене безпосередньо перед продажем. Суттєвою вигоди від заміни фільтрів і інших матеріалів не варто очікувати. Покупці в основному самі оновлюють всі необхідні витратні елементи.
Купівля нових шин і інших дорогих деталей. Не варто витрачатися на такі елементи, адже зазвичай покупці не звертають на це ніякої уваги.

Повна хімчистка салону без особливої ​​необхідності. Зайвий блиск і ошатність салону можуть злякати досвідченого покупця. Він напевно подумає, що вся ця краса створена для того, щоб заховати всі недоліки, наявні всередині машини. Величезним плюсом для вас стане, якщо автомобіль буде мати в міру охайний зовнішній вигляд.

Надмірна увага до незначних подряпин і потертостей на кузові. Покупець, побачивши такі проблеми, не зверне на них особливу увагу. Дрібні недоліки – це абсолютно нормальне явище для старого автомобіля. В той же час, якщо кузов авто перефарбований, то це викличе у покупця підозру в тому, що машина побувала в аварії.

Захаращувати салон іграшками, освіжувачами повітря та іншими індивідуальними предметами, які явно не викличуть захоплення у потенційного покупця, не треба.

Articles
About vikupimavto_user