24.07.2018

Де і як можна терміново продати автомобіль?

Вам терміново потрібні гроші? Заробити швидко необхідну суму практично неможливо? Тоді доведеться продавати своє майно. На жаль, у багатьох випадках без цього ніяк. Першим на продаж завжди відправляється автомобіль. По-перше, можна продати машину швидко, по-друге, його можна продати достатньо дорого, по-третє, без машини можна якийсь час обійтися. Але як можна оперативно продати свого залізного коня? Фахівці компанії “Автовикуп” пропонують 3 ефективні способи зробити це.

Где и как можно срочно продать автомобиль

1. Використовуючи інтернет

Інтернет дає практично необмежені можливості. Саме всесвітня мережа стала найпопулярнішим варіантом покупки або продажу різних речей, в тому числі і авто. Тому починати завжди потрібно саме з сайтів.

Однак якщо ви просто викладіть машину і забудете про оголошення, на швидку покупку можете не розраховувати. Ми пропонуємо кілька порад, які допоможуть позбутися від авто швидше:

  • постійно оновлюйте оголошення, не давайте йому потонути серед тисяч таких же;
  • задумайтеся над покупкою місця в ТОП сайту, як правило, сайти не вимагають великих грошей, а ефект може бути хорошим;
  • розмістіть оголошення на якомога більшій кількості сайтів, адже покупець може прийти звідки завгодно.

Пам’ятайте, запорука успіху продажу в інтернеті – гарне оголошення і фото. Не потрібно писати короткий опис, на кшталт: “продам авто терміново потрібні гроші”. Але і не потрібно писати поему. Лаконічно опишіть машину, її проблеми, вкажіть деталі, які змінювали. Фото повинні бути свіжими і якісними.

2. Через знайомих

Ще до публікації оголошення, можна повідомити про свої плани друзям, знайомим, родичам. Не соромтеся запитувати, чи не потрібна кому-то машина. Не виключено, що ваш друг якраз назбирав потрібну суму, але ще не сказав вам про це.

Крім того, не забувайте про “сарафанне радіо”, яке не менш ефективно, ніж інтернет. Якщо вашим друзям не потрібна машина, може потрібна комусь із їхніх знайомих? Особливо ефективна ця тактика в невеликих містечках, де багато один одного знають. Чутки розлітаються миттєво, і вже через пару днів може знайтися покупець, а може і не один.

3. Звернувшись в компанію, яка пропонує викуп авто

Найкращий спосіб продати машину і відразу ж отримати гроші – звернутися в компанію, що спеціалізується на викупі автомобілів. Це абсолютно безпрограшний варіант. Компанії по Автовикуп готові придбати будь-який автомобіль, в тому числі і битий. При цьому угода оформляється в той же день, а отже і гроші ви отримуєте відразу ж.

Багато хто переконаний, що компанії, що спеціалізуються на Автовикуп, не дають ціни за машини. І дійсно, вартість вашого авто буде трохи нижче. Однак зменшення може бути і несуттєвим. Все залежить від компанії, в яку ви звернетеся. Якщо ви бажаєте продати машину в Києві дорого, компанія “Автовикуп” пропонує свої послуги. Звернувшись до нас, ви отримаєте гідні гроші за свій автомобіль.

Articles
About vikupimavto_user