07.09.2018

Де і як можна продати авто після ДТП?

Мало хто з досвідчених водіїв може похвалитися тим, що ніколи не потрапляв в дорожньо-транспортні пригоди або не ставав причиною цього. Аварії на дорозі, на жаль, стали повсякденним явищем, тому у водіїв часто виникає питання, куди подіти бите авто? Найкращим варіантом у такій ситуації буде звернення в компанії, які надають послуги викупу потерпілого в результаті ДТП автомобіля.

авто после дтп

Особливості Автовикуп машин після ДТП

Машина після ДТП може мати різну ступінь пошкоджень. Залежно від цього фактора власники можуть вибрати один з варіантів подальших дій. Якщо пошкодження незначні, то машину можна відправити на ремонт і продовжувати користуватися нею і далі. Але якщо завдані збитки занадто великий, і ви не хочете витрачати зайвий час і гроші на відновлення авто, вам варто звернутися до фахівців компаній, що займаються Автовикуп. Ця послуга зручна тим, що дозволяє без труднощів продати свій транспортний засіб на максимально вигідних умовах для клієнта.

Після ДТП продаж авто включає в себе проведення таких дій:

  • виїзд фахівців на місце стоянки машини;
  • огляд автомобіля;
  • визначення ступеня завданих ушкоджень;
  • перевірка всіх документів, які підтверджують право власності на транспортний засіб;
  • розрахунок суми оплати, яку може запропонувати компанія;
  • укладення відповідних домовленостей;
  • виплата клієнту грошових коштів.

У разі серйозної аварії і необхідності швидко зорієнтуватися на місці, компанії також можуть зробити термінову оціночну експертизу і швидку виплату грошей в день звернення. Для цього достатньо зателефонувати у відповідну компанію і викликати фахівців, які займаються оцінкою стану машин.

Чим вигідна продаж авто після ДТП в спеціалізованих компаніях?

Продаж битих авто після дорожньо-транспортних пригод має кілька особливостей. По-перше, – це те, що такі автомобілі не користуються великим попитом серед покупців, так як ушкодження можуть бути несумісні з подальшою експлуатацією даного транспортного засобу. По-друге, – ви можете потрапити на шахраїв. З огляду на ці деталі, можна зробити висновок про те, що краще довіряти продаж своєї машини тільки перевіреним компаніям з багаторічним стажем роботи. Однією з таких компаній можна назвати «Автовикуп», звертаючись до якої ви отримуєте наступні переваги:

  • Економія часу. Досвідчені фахівці оперативно реагують на заявки – відразу ж виїжджають на місце перебування автомобіля для його оцінки та огляду.
  • Гідна ціна. Остаточна сума виплат за авто формується на основі реальної ринкової вартості автомобіля, що дозволяє отримати продавцеві максимальну вигоду від такого продажу.
  • Надійність і безпеку угоди. Компанія діє виключно в рамках чинного законодавства і складеного з покупцем договору, тому ви можете не боятися попастися в пастку шахраїв.

Щоб скористатися всіма перевагами співпраці з нею, просто залиште заявку на сайті або зателефонуйте за вказаним телефоном.

Articles
About vikupimavto_user