22.02.2018

Де вигідно продати автомобіль узятий в кредит

викуп авто кредитнихТак відбувається, що власник часто потребує термінової продажу свого транспортного засобу. Причини цього можуть бути різні. Наприклад, людина незабаром їде жити за кордон або так склалися обставини, що йому терміново потрібна готівка для погашення кредиту або ж покупки нової машини.

Самостійно продати автомобіль в рекордно короткі терміни практично неможливо. Що ж тоді робити? Все дуже просто! Зверніться по допомогу в спеціалізовану компанію, яка може провести викуп кредитних авто в стиснення терміни. Безумовно, 100% виручки ви не отримаєте, але все ж зможете залишитися в плюсі ​​після укладення угоди.

На сьогоднішній день компанії спеціалізуються на терміновому викупі авто крім транспортних засобів, які взяті в кредит можуть також викупити у вас:

  • б / у машину;
  • авто з великим пробігом або ж з наявністю різного роду поломок;
  • машину після ДТП;
  • авто на іноземних номерах;

Укладатися угоди купівлі / продажу проблемних авто можуть як з юридичними, так і фізичними особами. Обмежень в даному питанні, як правило, немає. Також не має значення і кількість машин, які ви хотіли б продати. Такі підприємства куплять у вас їх все, якщо є на те потреба.

До основних переваг такого роду співпраці можна віднести:

  • швидка і дуже вигідний продаж машини;
  • безкоштовна оцінка транспортного засобу;
  • розрахунок готівкою;
  • високі гарантії безпеки і конфіденційності укладення угоди;
  • безкоштовне оформлення всієї документації і т.д.

Чому так складно продати кредитне авто самостійно

На сьогоднішній день для більшості з нас стало звичним, то, що при необхідності ми можемо взяти будь-яку суму в банку для покупки авто, будинку або чого-небудь ще. Але так трапляється, що далеко не всі можуть погасити заборгованість. В результаті виникає потреба в терміновому продажі майна взятого в кредит.

Складність продажу кредитного автомобіля пов’язано в першу чергу з проблематичністю оформлення всієї необхідної документації. Крім того, далеко не кожен бажає брати на себе чийсь борг. Навіть якщо вам і вдасться продати проблемну машину, то будьте готові, що оформлення всіх документів ляже на ваші плечі, а цей процес досить тривалий і копіткий. Вам буде потрібно витратити на нього кілька днів в кращому випадку.

Якщо ви вирішили зайнятися продажем такого авто самостійно, то будьте готові, що покупців у вас багато не будуть, а ті що і будуть, захочуть знизити ціну до мінімуму. Отримати навіть 80% від ринкової вартості машини, швидше за все вам не вдасться.

Чому вигідно продати кредитний автомобіль компанії «Авто викуп»

Скориставшись нашою послугою «терміновий викуп кредитних авто» ви, безумовно, залишитеся у виграші. Адже ми готові запропонувати близько 90% від ринкової вартості вашого транспортного засобу! Крім того, угода буде укладена протягом доби. Вам не потрібно буде про що-небудь турбуватися, наші фахівці оформляти всі документи в найкоротші терміни. В даній сфері ми пропрацювали з успіхом не один рік, тому ви сміливо можете довірити нам продаж свого авто.

Articles
About vikupimavto_user