20.04.2018

Де продати машину без документів

У нинішній час існує величезна кількість проблемних авто, продати які дуже складно. Багато покупців не бажають брати на себе відповідальність в оформленні законної документації про придбання транспортного засобу з простроченими документами або при повній їх відсутності. В цьому випадку автовласнику допоможе автовикуп подібної машини.

«Продам машину без документів»: як не порушити закон?

Проблемні авто – це не завжди биті, нерозмитнені або кредитні транспортні засоби. Дуже часто невдалим покупцям продають машини з простроченими і навіть підробленими документами. В результаті – витрачена пристойна сума грошей, а автомобіль не можна експлуатувати на законних підставах.

Чи можливо перепродати проблемну машину на авторинку? Для більшості звичайних автомобілістів покупка автомобіля без відповідної документації є неприйнятною. Також відсутність документів знижує вартість автотранспорту практично до мінімуму.

Без відповідного юридичного супроводу купівлі-продажу транспортний засіб годиться тільки для розбирання на запчастини, так як його не можна повноцінно експлуатувати. Як же бути автовласникам, у яких виникли проблеми з документами на машину?

Вихід є! У багатьох розвинених державах можна зіткнутися з таким видом послуг, як терміновий викуп старих і проблемних автомобілів.

В цьому випадку автомобілісти можуть розраховувати на вигідний продаж автотранспорту, який:

  • має пробіг;
  • з простроченою або відсутньої документацією;
  • в кредитній заставі;
  • після аварії;
  • є «клоном»;
  • повністю вийшов з ладу.

Співпраця з компаніями, що займаються Автовикуп, здійснюється в повній відповідності з діючими законами держави. Тому такий продаж машин без документів або з іншими проблемами є абсолютно законною.

Як продати машину без документів?

Швидко і вигідно продати транспортний засіб з проблемної документацією або без неї можна, звернувшись в нашу компанію.

Співпраця з нами – це багато різних плюсів, серед яких варто виділити:

  • виїзд наших фахівців до місця знаходження авто;
  • проведення ретельної технічної оцінки проблемного транспортного засобу;
  • підписання офіційного документа купівлі / продажу на законних підставах;
  • можливість на місці отримати виручку від реалізації автомобіля.

Звернувшись до нас, автомобілісти можуть не переживати про проблеми продажу транспортного засобу без документів. Ми беремо на себе відповідальність при оформленні покупки, так як все відбувається на законних підставах.

У вас є автотранспорт, який не можна експлуатувати через відсутність відповідних документів? Залиште заявку на сайті або зателефонуйте фахівцям нашої компанії. Ми максимально швидко і вигідно для вас вирішимо цю проблему. Ласкаво просимо!

Articles
About vikupimavto_user