31.10.2018

Чому звертатися в приватний автовикуп – собі дорожче

Часто, бажаючих продати своє авто півгодини, водії шукають найвигіднішу пропозицію. Звичайно ж, якщо продавати машину в приватні руки або приватному скупникові, якому не потрібно платити за роботу цілого штату співробітників, то ціна може бути більшою, ніж при зверненні в офіційну фірму. Але чи завжди водій отримає свої гроші? Ось це вже спірне питання. На авторинку багато шахраїв, а приватні особи часто не несуть ніяких зобов’язань, або вміло їх позбуваються. А вимагати відповіді в разі обману і шахрайства у них може бути дуже важко і навіть небезпечно.

Чому продавати машину в приватні руки небезпечно?

 1. При покупці авто потрібно здійснити операцію по всім законодавчим нормам, при цьому обов’язково зробити акт прийому машини. Часом приватні покупці або скупники не хочуть цього робити в різних, часто корисливих цілях, або не бажають возитися з документацією.
 2. Авто потрібно зняти з обліку, і часто покупці божаться, що неодмінно це зроблять, а продавці забувають про цю необхідність. Величезна небезпека полягає в тому, що, якщо цього не зробити, то всі штрафи, які отримає новий власник авто, прийдуть невдалому продавцю.
 3. Авто можуть перепродати, і одного разу його власник звернеться зі своїми претензіями до початкового продавцеві, який буде вельми здивований, адже продав свій транспорт зовсім іншій людині.
 4. Приватні покупці пропонують дуже вигідну ціну. Але, з іншого боку, офіційні компанії Автовикуп заплатять гроші дуже швидко, повну суму цілком, і в будь-якій обраній покупцем валюті.
 5. Іноді шахраї, прикидаючись чесними покупцями, пропонують оплату частинами без будь-яких гарантуючих до  виплати документів, користуючись терміновістю продажу. А якщо автовикуп терміново потрібен, продавець іноді погоджується навіть на такі умови. У цьому випадку існує вкрай мала ймовірність, що гроші дійсно заплатять.

Таким чином, значно вигідніше продати авто в офіційну компанію, наприклад, «Автовикуп». Фірма здійснює автовикуп в Києві за такою схемою офіційного продажу: звернення клієнта, оформлення документів, оцінка технічного стану автомобіля, договір про ціну, укладення договору купівлі-продажу, отримання грошей продавцем.

Чому продавати машину в приватні руки небезпечно?

Чому офіційні компанії гарантують вигідний викуп авто в Києві?

 • Авто можна продати за 80% ринкової вартості.
 • Офіс працює, без вихідних, а оцінка автомобіля в будь-якому місці Києва і області відбувається за 15 хвилин.
 • Можна продати авто терміново – в день, коли клієнта зробив заявку, і отримати гроші не довше, ніж за 2 години. «Автовикуп» придбає авто з невиплаченими кредитом, заплатить за нього борги і надасть клієнту гроші, що залишилися з ціни. Компанія купить авто, пошкоджене в ДТП в будь-якому стані, минаючи оцінку на СТО.
 • Можна також продати авто від юридичної особи, в тому числі продати кілька машин.
 • Офіційний покупець купить також несправну машину, або авто з іноземними номерами, незареєстровану в
 • Україні в будь-якому стані, в день звернення і абсолютно конфіденційно.
 • Часто продавці бояться продешевити, звертаючись до офіційних компанії. Але ці страхи абсолютно безпідставні.
 • Щоб бути впевненими в правильно певною ціною. можна звернутися в кілька різних СТО перед продажем.
Articles
About vikupimavto_user