07.09.2020

Чому складно продати авто після ДТП? Основні способи вирішення проблеми

Скупка авто після ДТП в Києві – хороша можливість збути стало «неліквідним» транспортний засіб. Як правило, більша частина з 160 675 трапилися за 2019 рік дорожньо-транспортних пригод не тягнуть за собою значних наслідків. Однак є чимало випадків, коли в результаті пошкодження авто його подальша експлуатація може з тієї чи іншої причини.

Є автовласники, яким просто некомфортно водити биті автомобілі. Навіть в тих випадках, коли вдається повністю їх відновити. Що вже говорити про серйозні пошкодження, коли відновлення машини зажадає великих вкладень сил, часу і грошей.

Скупка і викуп битих авто після ДТП в Києві: що впливає на рішення?

Аварія – це завжди складно, довго і витратно. Особливо, коли доводиться залучати правоохоронців та страховиків, а відновлення авто коштує стільки, що навряд чи себе виправдає. Наприклад, пошкодження мотора, коробки передач, гальмівної системи, кузова, ходової частини роблять подальшу експлуатацію авто неможливою.

Тут належить ухвалити важливе рішення – вкладатися, щоб повернути транспорту його нормальний зовнішній вигляд. Це цілком реально, однак не завжди виправдано. На те є кілька причин:

  • Після удару корпусом є велика ймовірність, що буде порушена геометрія кузова. В результаті управляти автомобілем стане просто небезпечно;
  • Переднє зіткнення завдає шкоди двигуну, основним системам безпеки;
  • Задні удари, як і бічні найменш небезпечні, вони доставляють в більшій мірі незручність.

І якщо машину не ремонтувати, то залишається її лише продати. А це не менш складно. Незважаючи на відносно розвинений в Україні ринок вживаних автомобілів, биті моделі на ньому – не в пошані. Вони лякають і відштовхують необхідністю вкладатися в ремонт. Тим більше, коли його точна сума невідома, а автовласники не люблять поширюватися про всі наявні проблеми, щоб не втрачати в ціні.

Скупка авто після ДТП в Києві

Патова ситуація, але як можна її вирішити? Якщо ви вирішили не вкладатися в ремонт, а продати машину на ринку або через інтернет не виходить, залишається тільки одне рішення – скупка битих авто після ДТП.

Скупка авто після ДТП в Києві – чим це рішення краще ремонту?

Це популярна і затребувана серед автовласників послуга, яка допомагає заощадити масу часу, сил і нервів. Немає необхідності витрачатися, шукати і догоджати потенційному покупцеві, а також морочитися з документами. Фактично ви рятуєтеся від авто з тією ж легкістю, як якщо б оформляли простий договір купівлі-продажу.

Скупка і викуп битих авто після ДТП в Києві від компанії «Автовикуп» – це можливість швидко, без особливих труднощів і проблем позбутися від транспорту, який приносить тільки додатковий головний біль. При цьому ви отримуєте повернення коштів набагато більш вигідний, ніж якби зважилися на самостійний продаж. А часу витратите куди менше, адже всю бюрократію фахівці компанії візьмуть на себе.

Articles
About vikupimavto_user